Juhatus

Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liikmed tegutsevad vabatahtlikkuse alusel ega saa juhatuse liikme kohustuste täitmise eest tasu.

Juhatusega saab kontakteeruda kirjutades aadressile juhatus@loomakaitse.ee.

Geit Karurahu
Juhatuse liige
geit.karurahu@loomakaitse.ee

Astusin ELSi liikmeks aastal 2007. Alustasin hädajuhtumite kontrollimise ja heategevusliku müügi korraldamisega. Hiljem tegelesin vabatahtlike kaasamise ja motiveerimise süsteemi väljatöötamisega ning aitasin korraldada Põllumajandusministeeriumi projekti raames hädajuhtumite lahendamise avalikke koolitusi. Hariduselt olen sotsioloog. Õppetöös keskendusin peamiselt loomakaitse ühiskondliku rollile, uurides lõputöös inimeste eesmärke ja motivatsioone vabatahtlikus töös. Töökogemust oman müügis, turunduses, kommunikatsioonis ja personali juhtimises. Loomakaitses lähtun eelkõige soovist muuta ühiskond hoolivamaks ja austavamaks ka loomade suhtes.

 

Jana Adamsons
Juhatuse liige
jana.adamsons@loomakaitse.ee

Päris pisikesest peale olen suur loomasõber ja Eesti Loomakaitse Seltsiga liitumine oli minu jaoks loogiline samm. Seltsi vabatahtlikuks hakkasin 2011. aastal ja liikmeks 2012. aastal. Vabatahtlikuna olen seltsile toeks olnud üritustel esindamise ja reklaammaterjalide kujundamisega. Hariduselt ja töökogemuselt olen turundus- ja kommunikatsioonispetsialist. Loomakaitse on minu meelest ühiskonna üks olulisim valdkond. Usun, et üheskoos pühendunud loomasõpradega, saame muuta Eesti ühiskonda teadlikumaks, hoolivamaks ja loomasõbralikumaks.

 

Kaisa Kaljurand
Juhatuse liige
kaisa.kaljurand@loomakaitse.ee

Olen terve elu olnud ümbritsetud loomadest ning nendesse alati suhtunud austuse ja armastusega. Loomad õpetavad inimestele heatahtlikkust, empaatiat, kohusetundlikkust, tingimusteta armastust ja toovad igasse päeva killukese rõõmu. Igal elusolendil on õigus täisväärtuslikule elule ning kohati tuleb seda õigust kaitsta. Seetõttu astusin 2006. aastal Eesti Loomakaitse Seltsi, kus olen ka vabatahtlikuna toeks olnud. Hariduselt olen psühholoog. Usun Eesti Loomakaitse Seltsi missiooni, mida viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise ja inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve kaudu.

 

Geit, Mosse, Cameron, Jana, Kaisa & Rambo Foto: Jüri Tuvik

Leave a Reply