#MäletaMindNeljapäev

NÄITA VALGUST KODUTUTELE LOOMADELE! Muutes vaid ühe inimese mõtlemist võid päästa elu.  #NäitaValgust, et aidata teistel mõista loomade adopteerimist #MäletaMindNeljapäeval. 28. septembril paneme kogu maailma rääkima lemmikloomade adopteerimisest. Twiidi, täägi,...

NÄITA VALGUST KODUTUTELE LOOMADELE!

Muutes vaid ühe inimese mõtlemist võid päästa elu.  #NäitaValgust, et aidata teistel mõista loomade adopteerimist #MäletaMindNeljapäeval.

28. septembril paneme kogu maailma rääkima lemmikloomade adopteerimisest. Twiidi, täägi, postita ja jaga lemmiklooma adopteerimise ilu ja elupäästvat tähendust sotsiaalmeedias. Avaldame austust miljonitele kodututele lemmikloomadele.  #NäitaValgust #MäletaMindNeljapäev

Vallutame sotsiaalmeedia kodutute loomade jaoks!

Ühine kõigi loomasõpradega üle kogu maailma neljapäeval, 28. september 2023, et näidata valgust kodututele loomadele.

Räägi sinul südamesse läinud kodutu looma lugu:

  1. Süüta virtuaalne küünal. Küünla süütamiseks saada meile imelise looma lugu ja pilt, kes sulle on hinge läinud: info@loomakaitse.ee.
  2. Tee 3 eurone annetus Eesti Loomakaitse Seltsile (loomakaitse.ee/kontakt/) ja lisame loo, koos küünlaga ELSiFacebooki. Palun lisa e-kirjale ka maksekorraldus.
  3. 22. septembril pane kodus põlema küünal ja/või pane oma lemmikloomale kaela valgustusega kaelarihm või tuluke. Tee sellest pilti ja jaga sotsiaalmeedias. Lisa kindlasti: #NäitaValgust, #MäletaMindNeljapäev ja täägi Eesti Loomakaitse Selts, siis saame ka meie sinu pilti jagada.
Küünla süütajate vahel läheb loosi ELSi kinkekott “Talveks valmis”, millest leiad: termostassi, mütsi, kindad, torusalli ja üllatuse sinu lemmikule.

Jaga oma adopteeritud looma lugu:

  1. Postita sotsiaalmeediasse oma lemmiklooma pilt ja lugu Facebooki või/ja Instagrammi. Ära unusta lisada #NäitaValgust, #MäletaMindNeljapäev ja täägi Eesti Loomakaitse Selts.
  2. Saada pilt ja lugu info@loomakaitse.ee. Meie lisame pildid koos lugudega Facebooki.