Käpakäik

Käpakäiku on heategevuslik üritus, mille eesmärgiks on näidata, et lemmikloom kuulub meie tänavapilti ja on osa meie igapäevaelust ning kutsume üles märkama ja toetama abivajavaid loomi. Sadu loomasõpru kokku toov...

Käpakäiku on heategevuslik üritus, mille eesmärgiks on näidata, et lemmikloom kuulub meie tänavapilti ja on osa meie igapäevaelust ning kutsume üles märkama ja toetama abivajavaid loomi. Sadu loomasõpru kokku toov Käpakäigu rongkäik leiab aset juba kümnendat korda. Lisaks tranditsioonilisele rongkäigule toimub ürituse raames juba kolmandat korda heatagevuslik Match Show.

Rongkäiguga ootame liituma kõiki, olgu siis koeraga või ilma. Oodatud on kõik sõbralikud koerad ja ka need, kes alles õpivad teistega suhtlema. Neile saavad omanikud siduda rihmale kollase lindi, mis annab märku, et koer ei soovi kontakti või on sõprade osas valiv.  Peale rongkäiku on kõigil veidi aega lõõgastuda, tutvuda erinevate loomakaitse organisatsioonidega ja kaasa lüüa viktoriinis. Seejärel on võimalus osaleda heategevuslikul Match Showl, kuhu on oodatud võistlema kõik ägedad koerad – suured ja väiksed, noored ja eakad, tõuga ja tõuta.

Ootame Teid 8. juunil, Šnelli pargis Lemmiklooma alal!

KÄPAKÄIGU RONGKÄIK

Käpakäik on heategevuslik rongkäik, mille käigus kogutud annetustega aidatakse nii kodutuid, hüljatud, hättasattunud kui ka väärkoheldud loomi. Oma panuse saad anda liitudes rongkäiguga, kas koeraga või koerata!

Rongkäik saab alguse ja lõppeb Šnelli tiigi äärest, kus paikneb ka Vanalinna Päevade lemmikloomaala. Rongkäigu teekond on sobiv igas eas kahe- ja neljajalgsetele.

OSALUSTASU: 5 €

👉 Palun täida kindlasti registreerimise ankeet siin: https://forms.gle/BaWkCgPFzRRqRStSA

Osalustasu palume võimalusel tasuda ülekandega Eesti Loomakaitse Seltsi kontole. Tasuda saab ka ürituse päeval kohapeal SULARAHAS.
———-
🐾 LEMMIKLOOMAALA
8. juunil on Šnelli pargis Nunne tänava poolses osas avatud Lemmikloomaala. Alal on end üles seadnud mitmete loomateemaliste teenuste ja toodete pakkujad; maitsta saab ka erinevaid nii kahe- kui neljajalgsetele mõeldud maiuseid.

🔹 Päeva vältel toimuvad alal:
– heategevuslik rongkäik
– mitteametlik koertenäitus Match Show 2024
– viktoriin
———-
KÄPAKÄIK MATCH SHOW 2024

Match Show on mitteametlik koertenäitus, millest saavad osa võtta igas vanuses ja suuruses koerad. Oodatud on nii segaverelised, esmakordsed näitusel osalejad kui ka kogenud näitusekoerad. Eelnev kogemus ei ole vajalik! Küll aga palume enne registreerimist veenduda, et koer nõuetekohaselt vaktsineeritud.

Võistluskategooriad:
🔸 allapõlve koerad
🔸 ülepõlve koerad
🔸 veteranid
🔸 kutsikad
🔸 Best in Show

OSALUSTASU: 10€, sama omaniku teine koer 6€.
Kõikidele näitusel osalejatele on Käpakäigu rongkäik tasuta!

👉 Palun täida registreerimise ankeet siin: https://forms.gle/m6VLwadAkhaEnTUp8

Osalustasu palume võimalusel tasuda ülekandega Eesti Loomakaitse Seltsi kontole registreerudes. Registreerida ning tasuda saab ka ürituse päeval sularahas kohapeal.
———-
AJAKAVA
Ala avatakse 15 min enne päeva esimese tegevuse algust ning suletakse 15 min pärast viimase tegevuse lõppu.

8. juuni
11:30 Lemmikloomaala avamine, kogunemine.
12:00 Heategevuslik rongkäik Käpakäik
13:00 Rongkäik saabub alale tagasi; algab Match Show registreerimine, toimub viktoriin.
13:30 Käpakäik Match Show 2024.
15:00 Lõpp

NB! Korraldajad jätavad õiguse teha ajakavas muudatusi!

Tutvu 2024. aasta üritusega lähemalt ka siin – https://www.facebook.com/events/1632805230834160?ref=newsfeed

Üritust toetavad: Platinum Eesti