Rahvusvaheline loomakaitse konverents/ International Animal Welfare Conference 2021

English below Olete oodatud osalema Rahvusvahelisel loomakaitse konverentsil 9. september 2021. Konverents toimub Tallinna Õpetajate Majas (Reakoja plats 14), mis asub vanalinna südames. Rahvusvaheline loomakaitse konverents on pühendatud loomade kaitsmisele ja päästmisele ning inimestele, kes igapäevaselt loomadega tegelevad. Eesmärgiks on arendada meie kõigi teadmisi, kes me tegeleme loomade aitamise, kaitsmise või nende kodudes pidamisega. Seekordsel...

English below

Olete oodatud osalema Rahvusvahelisel loomakaitse konverentsil 9. september 2021. Konverents toimub Tallinna Õpetajate Majas (Reakoja plats 14), mis asub vanalinna südames.

Rahvusvaheline loomakaitse konverents on pühendatud loomade kaitsmisele ja päästmisele ning inimestele, kes igapäevaselt loomadega tegelevad. Eesmärgiks on arendada meie kõigi teadmisi, kes me tegeleme loomade aitamise, kaitsmise või nende kodudes pidamisega.

Seekordsel konverentsil räägime loomade pidamisest ja nende tervisest, lemmikloomade kaubandusest ning loomakaitsjate tööst. Päeva esimeses pooles jagavad meiega oma teadmisi hinnatud loomaarstid. Sellele järgneb arutelu, kus puudutame mitmeid aktuaalseid loomakaitse probleeme ja ehk õnnestub meil üheskoos leida ka mõni lahendus. Päeva teises pooles räägime 2021. aastal kehtima hakkavast seadusest, mis puudutab suures osas hoiukodude pakkujaid.  Konverentsi lõpuosas tutvustab oma tööd Hollandi loomapolitsei esindaja ning Rootsi ja Venemaa loomakaitsjad vahendavad kogemusi loomade kaitsmisest ja ennetustegevustest.

Konverentsil toimub sünkroontõlge, mida on võimalik kuulata kõrvaklappidega.

Registreerumine SIIN.

KAVA

Selgub peagi.

OSALEMISTASU:

25 EUR (koos lõuna ja kohvipausidega)

Registreerumine SIIN.

___________________________________________

We hope to see you at the International Animal Welfare Conference on September 9, 2021. Conference will be held in Teachers’ House (Reakoja plats 14).  An event centre with a historical atmosphere in the heart of the Old Town.

Our animal welfare conference is dedicated to the protection and saving of animals, and to those who assist animals on a daily basis. We aim to develop skills of both those who stand up for animals and those who keep animals, in order to improve the wellbeing of all parties.

This year’s conference will focus on the keeping of animals and their health, the global pet trade, and sharing experience amongst animal welfare workers. In the first half of the day, highly valued veterinarians share their knowledge. This will be followed by a discussion on different problems related to animals and together we might come up with a few solutions too. In the second half of the day, we will talk about a law coming into effect in 2021, which will largely affect care homes. At the end of the conference, a representative of Dutch animal police introduces their work, and animal protectors from Sweden and Russia exchange experience about animal protection and preventive action.

Registration HERE.

SCHEDULE

Will be announced soon.

PARTICIPATION FEE:

25 EUR (lunch and coffee breaks included)

Registration HERE.