Rahvusvaheline loomakaitse konverents / International Animal Welfare Conference 2022

English below Olete oodatud osalema Rahvusvahelisel loomakaitse konverentsil 8. september 2022. Konverents toimub Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14), mis asub vanalinna südames. Rahvusvaheline loomakaitse konverents on pühendatud loomade kaitsmisele ja päästmisele ning inimestele, kes igapäevaselt loomadega tegelevad. Eesmärgiks on arendada meie kõigi teadmisi. ________ We hope to see you at the International Animal Welfare...

English below

Olete oodatud osalema Rahvusvahelisel loomakaitse konverentsil 8. september 2022. Konverents toimub Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14), mis asub vanalinna südames.

Rahvusvaheline loomakaitse konverents on pühendatud loomade kaitsmisele ja päästmisele ning inimestele, kes igapäevaselt loomadega tegelevad. Eesmärgiks on arendada meie kõigi teadmisi.

________

We hope to see you at the International Animal Welfare Conference on September 9, 2021. Conference will be held in Teachers’ House (Raekoja plats 14).  An event centre with a historical atmosphere in the heart of the Old Town.

Our animal welfare conference is dedicated to the protection and saving of animals, and to those who assist animals on a daily basis. We aim to develop skills of both those who stand up for animals and those who keep animals, in order to improve the wellbeing of all parties.