ELSi teade: Druzoki paranemisest ja elust

27.12.2011 Üle pika aja jälle väike kokkuvõte Druzoki tegemistest. Druzok on endiselt reibas ja järjest rohkem krutskeid täis koer. Vahel tundub, et temas on vallandunud kogu see kutsikalikkus, mis tal...

27.12.2011

Üle pika aja jälle väike kokkuvõte Druzoki tegemistest. Druzok on endiselt reibas ja järjest rohkem krutskeid täis koer. Vahel tundub, et temas on vallandunud kogu see kutsikalikkus, mis tal nooremas eas arvatavasti välja elamata jäi. Druzok kutsub teisi koeri mängima ning kargab ja kepsleb kui noor talleke, Druzok elab nüüd juba ca 1,5 kuud rohkem maaelu ning naudib seda täiel rinnal. Küll on veel väike meeltesegadus seoses külla tikkuvate külakassidega, sest varasemalt on koer pidanud neid saagiks. Nüüd aga on õpetatud , et kass on sõber ja veel ka pereliige, mis Druzokile vahetevahel küll pähe ei mahu, kuid aegamisi on saanud ka kassidest Druzoki silmis loom, keda ei pea hammastega haarama ja kelle õrn kurrumine ja nühkimine võib olla lausa meeldiv.

Druzok proovis ka koolitajana käppa. Nimelt käis Druzok Orava põhikoolis kaasas andmas loengut loomakaitse teemal ning oli elav näide sellest, mis võib juhtuda kui loomast ei hoolita, mis tähendab kaastunne ning kuidas loom võib paraneda kui ta saab elada sobivates tingimustest ning kogeb hoolt ja armastust.

Druzoki terviseprobleemid on hetkel kontrolli all ning käimas on endiselt pikk , kuid siiani väga edukas võõrutus ravimitest. Süüa võib Druzok hetkel kõike, sest toiduallergia on välistatud. Endiselt otsib Druzok head ja mõistvat kodu, kes oskaks arvestada tema vajadustega ning pakuks talle väärikat ja aktiivset elu.

Leave a Reply