ELSi üleskutse: Tee sõbrale kingitus ja osale auhindade loosimisel!

Eesti Loomakaitse Selts koostöös turundus- ja müügikanali Cherry.ee-ga käivitab tänasest sõbrakuu kampaania https://cherry.ee/sobrakuu-kampaania-tee-sobrale-kingitus-ja-osale-auhindade-loosimisel, mille üheks eesmärgiks on koguda annetusi hättasattunud ja abivajavate loomade ravikulude ja teiste veterinaarsete protseduuride hüvitamiseks. Lisaks tänuväärsele...

Eesti Loomakaitse Selts koostöös turundus- ja müügikanali Cherry.ee-ga käivitab tänasest sõbrakuu kampaania https://cherry.ee/sobrakuu-kampaania-tee-sobrale-kingitus-ja-osale-auhindade-loosimisel, mille üheks eesmärgiks on koguda annetusi hättasattunud ja abivajavate loomade ravikulude ja teiste veterinaarsete protseduuride hüvitamiseks.

Lisaks tänuväärsele panusele neljajalgsete kaitsele, on Cherry.ee lehel https://cherry.ee/sobrakuu-kampaania-tee-sobrale-kingitus-ja-osale-auhindade-loosimisel voucheri soetajal võimalus ühes sellega teha ka oma sõbrale kingitus (sõbrale saadetakse e-maili teel tänukiri, mille saab ta ka välja printida) ja osaleda ELSi poolt korraldatud vahvate auhindade loosimisel.

Kõikide Cherry.ee lehel ELSi sõbrakuu kampaania käigus (02.02-11.02.2013) voucheri  ostnute vahel loositakse 13.02 välja 18 vahvat auhinda, mille on välja pannud kampaaniat toetavad loomasõbralikud ettevõtted:

  • Canon–  Canon PowerShot A3400 IS hõbedast värvi kompaktkaamera
  • Royal Canin – 5 komplektauhinda koerale. (üks komplektauhind sisaldab: vabalt valitud 10kg koeratoitu, treeningpala Educ, suur toidutünn, kauss, närimisrõngas, rihm ja treeningtasku)
  • Royal Canin – 5 komplektauhinda  kassile (üks komplektauhind sisaldab: vabalt valitud 4kg kassitoitu, pakk konserve, toidutünn, kauss, kassitunnel, mänguasi)
  • Pühajärve Spa & Puhkekeskus – Romantikapakett „kahekesi Pühajärvel“ (majutus 1 öö, rikkalik hommikusöök, suupisted, massaaživann erinevate ekstraktidega, vahuvein, romantiline õhtusöök küünlavalgel ja palju muud toredat)
  • Nõmme Seikluspark – 2 auhinda (seiklusradade ühekordne läbimine kahele)
  • Tallink Hotels – 4 auhinda (Aqua Spa veekeskuse külastus kahele)

 

Võitjatega võetakse ühendust alates 14.02.2013 

Cherrys kogutud annetused kantakse täies mahus ELSile, mis on Eesti suurim loomakaitseorganisatsioon.

2011. ja 2012. aastal kokku aitas ELS rahaliselt enam kui 3100 abivajavat ja hätta sattunud looma (rohkem kui 77 000 euro väärtuses), tasudes nende ravikulusid ja hüvitades teisi veterinaarseid protseduure. Kahe viimase aasta jooksul on üle-riigilisel Loomakaitse Seltsi infotelefonil antud nõu ligi 10 000 inimesele.    

Leave a Reply