Jõuluoksjoniga koguti loomade aitamiseks märkimisväärne summa

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsus detsembris inimesi tegema jõulukingi ostuga heateo abivajavatele loomadele. Jõuluoksjon osutus väga populaarseks. Loomade abistamiseks koguti ligi 1000 eurot. Oksjonil läks müüki 21 toodet, mis annetasid...

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsus detsembris inimesi tegema jõulukingi ostuga heateo abivajavatele loomadele. Jõuluoksjon osutus väga populaarseks. Loomade abistamiseks koguti ligi 1000 eurot.

Oksjonil läks müüki 21 toodet, mis annetasid seltsile 14 erinevat ettevõtet, Eesti disainerit ja tuntud inimest. Juba teist aastat osalesid oksjonil Ööloom, Kirjastus Koolibri, ELSi liige Marina Kaljurand, KUMA Design ja Good Vibrations. Heategevusliku oksjoni kõige kallimaks tooteks osutus sulgpalli eratrenn 10-kordse Eesti meistriga ja ELSi liikme Ants Mängeliga. Eratrenni hinnaks kujunes 100 eurot.

„Tore oli näha, et oksjoni vastu oli suur huvi ja osalejaid palju. Oleme väga tänulikud kõigile, kes oma tooted meile annetasid ja kõigile neile, kes oksjonil pakkumisi tegid. Meil on ka väike üllatus. Kuna jõuluoksjon on osutunud äärmiselt populaarne, siis korraldame edaspidi igal kuul ühe väikse heategevusliku oksjoni,” lisas oksjoni korraldaja ja ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand. Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja hea loomapidamise tava tutvustamiseks.

Jõuluoksjon toimub kindlasti ka sellel aastal, kuid seni üllatab Eesti Loomakaitse Selts igal kuul oma Facebooki jälgijaid väikse heategevusliku oksjoniga. Kõigil, kes soovivad oma tooteid või loomingut läbi heategevusliku oksjoni tutvustada, palume kirjutada kaisa.kaljurand@loomakaitse.ee.

 

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

 

Lisateave:
​Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
​+372 55505009
geit.karurahu@loomakaitse.ee

Leave a Reply