Katrin Lust ja Kuuuurija said tänukirja aasta kõige loomasõbralikuma teo eest

ELS-i küsitluses valiti 2018. aasta kõige loomasõbralikumaks teoks kassi- ja koeravabrikute uurimine Kuuuurija ja Katrin Lusti poolt. Teo tunnustuse vääriliseks 40% loomasõpradest. Eesti Loomakaitse Selts (ELS) käis täna saatejuhile Katrin...

ELS-i küsitluses valiti 2018. aasta kõige loomasõbralikumaks teoks kassi- ja koeravabrikute uurimine Kuuuurija ja Katrin Lusti poolt. Teo tunnustuse vääriliseks 40% loomasõpradest. Eesti Loomakaitse Selts (ELS) käis täna saatejuhile Katrin Lustile tänukirja üle andmas.

Kuuuurija pälvis tunnustuse lemmikloomavabrikute teema käsitlemise eest. Saates kajastati aasta jooksul kahte juhtumit, kus inimesed olid odava hinnaga soetanud endale koera- või kassipoja, kes peagi haigestus ja suri. Lust tõi kaamera ette loomade müüjad ja teavitas avalikkust.

Oleme tänulikud Katrin Lustile, kes valis saates teemat käsitleda ja kutsus inimesi ülesse kontrollima enne lemmiklooma võttu looma päritolu ja tausta, ütles ELS-i juhatuse liige Geit Karurahu. Loomakaitsjad üle kogu maailma töötavad selle nimel, et lemmikloomade paljundamine ja müük oleks paremini reguleeritud ja loomadele ohutu. Lisaks turvaline ka tarbijale, lisas Karurahu.

Katrin Lust oli tunnustusest pisarateni liigutatud. Lust peab ennast suureks looma sõbraks ja on valmis loomade eest seisma.

Leave a Reply