Loomakaitsele saab nüüd helistamisega annetada 4 ja 10 eurot

1. juunist uuendas Eesti Loomakaitse Selts seniseid telefonitariife, et teha loomade abistamiseks raha annetamine veelgi lihtsamaks. “Telefonitsi annetamine on üsna populaarne ja lihtne viis loomade abistamist toetada. Telefonitariifide uuendus on...

1. juunist uuendas Eesti Loomakaitse Selts seniseid telefonitariife, et teha loomade abistamiseks raha annetamine veelgi lihtsamaks.

“Telefonitsi annetamine on üsna populaarne ja lihtne viis loomade abistamist toetada. Telefonitariifide uuendus on vajalik, et suuremate annetuste tegemine oleks lihtsam. Enam pole vaja mitu korda paarieurost kõnet teha, saab kohe 10eurose valida,” selgitab Eesti Loomakaitse Seltsi kommunikatsioonijuht Liisa-Indra Pajuste.

Eesti Loomakaitse Selts alustas annetusnumbrite kasutamist 2012. aastal ning ümardas tariifid euro tulekul. Praegune uuendus on vastavuses ka teiste sarnaste organisatsioonide telefonitariifidega.

Eesti Loomakaitse Seltsi annetusnumbrite uued tariifid on:

900 7200 (10 eurot)
9007225 (4 eurot)

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aastast tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abi vajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine.

Lisainfo:
Liisa-Indra Pajuste
Eesti Loomakaitse Selts
Kommunikatsioonijuht
liisaindra@loomakaitse.ee
55 27 367

Related Posts