Pressiteade: Tallinnas jagab MTÜ juhtimise kogemusi organisatsioon USA-st

2. – 3. oktoobril toimub Tallinnas Rahvusvahelise Loomakaitse Konverents. Viimasel päeval jagab oma kogemusi loomakaitseorganisatsioon USA-st. Seminar sobib kõigile neile, kes soovivad tõsta inimeste teadlikkust, suurendada annetusi või soovitakse korraldada...

2. – 3. oktoobril toimub Tallinnas Rahvusvahelise Loomakaitse Konverents. Viimasel päeval jagab oma kogemusi loomakaitseorganisatsioon USA-st. Seminar sobib kõigile neile, kes soovivad tõsta inimeste teadlikkust, suurendada annetusi või soovitakse korraldada heategevuslikku tuluüritust.

Konverentsil teise päeva sisustab Helen Woodward Animal Center seminariga The Business of Saving Lives (organisatsiooni juhtimine). Tegu on 1972. aastal asutatud mittetulundusühinguga, mille eesmärgiks on aidata loomi ja inimesi. Lisaks korraldavad nad üle maailma koolitusi õpetades MTÜ-sid juhtima oma organisatsiooni nii, et see on tulus ja efektiivn. Organisatsioonidega jagatakse oma kogemusi ja meetodeid, mis on läbi proovitud ja toimivad.  Seminar sobib juba aastaid tegutsevale organisatsioonile kui ka alles oma tegevust alustavale ühingule. The Business of Saving Lives aitab kindlasti leida uusi ja erinevaid lähenemisi, kuidas oma eesmärkideni jõuda, “ kommenteeris Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Geit Karurahu.

Terve päeva kestev seminar annab nõu kuidas hoida oma organisatsiooni pildil, muuta maailma soovitud suunas ja koguda rohkem annetusi. Helen Woodward Animal Center räägib kuidas on nemad mitmekesistanud annetuste kogumist, kuidas haaravad veebi publiku tähelepanu ja kuidas loovad ja hoiavad suhteid meediaga.

Konverentsile on oodatud osalema kõik, kes tegelevad loomadega või nende kaitsmisega. Tegu on hea võimalusega tutvuda Eestis kui ka mujal tegutsevate organisatsioonidega. Loomakaitse Konverentsile registreerumine on avatud.

 

Registreerumine ja rohkem informatsiooni: https://loomakaitse.ee/konverents/

Facebooki ürituse leiab siit: https://www.facebook.com/events/399042294247658/

 

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

 

Lisateave:
​Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
​+372 55505009 
geit.karurahu@loomakaitse.ee

Leave a Reply