Sissi: liiga palju loomi elab halbades tingimustes

Sissi osaleb laupäeval koos oma pere ja sõpradega heategevuslikul üritusel Käpakäik ja kutsub osalema ka kõiki teisi, kes soovivad head teha ja mõnusalt neljajalgsete sõpradega aega veeta.  Loomi on võimalik...

Sissi osaleb laupäeval koos oma pere ja sõpradega heategevuslikul üritusel Käpakäik ja kutsub osalema ka kõiki teisi, kes soovivad head teha ja mõnusalt neljajalgsete sõpradega aega veeta.  Loomi on võimalik toetada osaledes heategevuslikul rongkäigul, lemmikuga orienteerumisel, 5 km kõnnil või lastejooksul.

Superstaarisaatest lauljana tuule tiibadesse saanud Sissi toob Käpakäigule suur armastus karvaste ja suleliste vastu ning ka mure hädas olevate loomade pärast. Liiga palju loomi elab endiselt halbades oludes või on sattunud hooletu omaniku tõttu varjupaika või lausa tänavale. Kui mulle anti võimalus teha kaasa projektis, mis räägib loomadega seotud probleemidest ja üritab olukorda muuta, siis mu süda ütles kohe ‘jah’,” kommenteeris Sissi.

Noorel neiul on kodus ka endal mitu neljajalgset sõpra, lausa neli. Kolm neist imelistest sõpradest on kassid Minni, Lumi ja Maya. Maya on see õnnelik karvakera, kelle Sissi õde halbadest tingimustest päästis. Kass oli täis kirpe ega olnud seetõttu kõige paremas seisus. Kuid nüüd naudib kiisu mõnusat ja rahulikku elu. Liisaks nurrumootoritele on peres ka üks suur valge husky segu koer. Sissi võrdleb teda Star Wars Chewbaccaga, sest koer räägib täpselt temale sarnaneva häälega. Kahjuks üritusele ei saa ta kaasa võtta neist kedagi, sest koer eelistab rahulikku metsa suurele seltskonnale ja kassid pigem olesklevad kodus. Neiu võtab aga kaasa oma kahel jalal perekonnaliikmed ja sõbrad.

Sissi kutsub kõiki, kes soovivad toetada loomi, osalema heategevuslikul üritusel Käpakäik.  Lisaks imelisele tundele teha head, on see ka suurepärane võimalus saada uusi teadmisi ning veeta üks mõnus ja tegus päev. Tule kohale, võta kaasa pere ja ärge unustage oma kutsusid kaasa võtta!” lisas Sissi.

Käpakäik algab 8. juunil kell 11.00 Lauluväljaku mereväravate juurest ja liigub edasi mööda Pirita promenaadi velodroomile. Rongkäigule järgneval üritusel saab osaleda heategevuslikel spordivõistlustel ja kõnnil, tutvuda varjupaiga koertega ning küsida nõu lemmiku võtmise kohta.

 

Ürituse info ja registreerimine siin: https://käpakäik.ee

 

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

 

Lisateave:

Eesti Loomakaitse Selts
​Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
​+372 55505009
geit.karurahu@loomakaitse.ee

Leave a Reply