Suur heategevuslik jõulumüük Telliskivi Kirbuturul!

Juba sel nädalavahetusel osaleb ELS 14. detsembri Kirbuturul ja 15. detsembri Käsitöö- ja Disainiturul Telliskivi Loomelinnakus, Tallinnas, aadressil Telliskivi 60a. Meie müügiletid: Kodumaa osavaimate käsitöömeistrite annetatud kaup  Daamide riietenurgake  Lemmiklooma...

Juba sel nädalavahetusel osaleb ELS 14. detsembri Kirbuturul ja 15. detsembri Käsitöö- ja Disainiturul Telliskivi Loomelinnakus, Tallinnas, aadressil Telliskivi 60a.

Meie müügiletid:

  • Kodumaa osavaimate käsitöömeistrite annetatud kaup 
  • Daamide riietenurgake 
  • Lemmiklooma tarbed

Laadal müüme ka Eesti Loomakaitse Seltsi sümboolikaga tooteid, ELSi kalendreid ja jõulukaarte ning jagame soovijatele ELSi tegevuse ja loomade kaitsmise ning abistamise kohta infot.

Kogu müügist teenitud raha läheb loomade veterinaarsete protseduuride ning toidu- ja transpordiabi tasumiseks.

Teiega koos suudame järgmisel aastal veel rohkem aidata!

Liitu Facebooki üritusega >>siin<<. 

2013. aasta esimese kuue kuuga abistas Eesti Loomakaitse Selts läbi seltsile laekunud abipalvete nõustamise ja lahendamise rohkem kui 600 hüljatud, hulkuvat, väärkoheldud või muul viisil abivajavat looma. Kõik abivajajatega seotud otsesed ravikulud ja protseduuride tasud maksti tänu ELSile laekunud rahalistele annetustele. Veterinaarseid protseduure (steriliseerimine/ kastreerimine, kiibistamine, vaktsineerimine), ravi ja raskemaid operatsioone teostati ühtekokku 480 loomale ja linnule. Keskmiselt aitas ELS loomi 3700 EURiga kuus ehk kokku 22 000 EURiga poole aasta jooksul.

Leave a Reply