Archives

Geit Karurahu
Loomade kaitses lähtun eelkõige soovist muuta ühiskond hoolivamaks ja asutavamaks ka loomade suhtes.
More
Kelli Rääbis
"Minu soov on, et inimesed suudaksid järjest enam vaadata olukordi ennekõike just loomade seisukohalt. On ju paslik panna sõnatute, nõrgemate heaolu sinu isiklike huvide- ja heaolu ette. Hoida ja väärtustada ei tuleks ainult inimese elu, vaid kõiki kellele see kuulub."
More
Marika Nekljudova
Loomadel on hing, puhas hing, olen selles kindel. Nad ei reeda meid kunagi. Õppigem nendelt.
More
Oleg Zhemchugov
Minu suurim mure hinges on loomavabrikud ja loomapaljundajad. Eestis on see samuti suur probleem. Seadused ei piira seda äri kuidagi. Ja inimesed ei näe selles probleemi, kui ostavad ja toetavad seda äri.
More
Brigita Arslamov
Loomadel on suur koht minu südames ja nende ja neist hoolivate inimeste aitamine tähendab minu jaoks väga palju. Hea tunne on olla kasvõi vähimal viisil kellegile abiks.
More
Meelika Liiv
Olen teinud koostööd mitmete loomade aitamisega tegelevate organisatsioonidega. Hetkel abistan vabatahtlikuna Eesti Loomakaitse Seltsi loomadega seotud juriidiliste küsimuste lahendamisel.
More
Helena Ohak
Otsustasin hakata Eesti Loomakaitse Seltsi vabatahtlikuks, sest tahtsin olla natukenegi abiks nendele, kes seisavad väljas nõrgemate õiguste eest.
More
Jana Adamsons
Usun, et üheskoos pühendunud loomasõpradega, saame muuta Eesti ühiskonda teadlikumaks, hoolivamaks ja loomasõbralikumaks.
More
Kaisa Kaljurand
Usun Eesti Loomakaitse Seltsi missiooni, mida viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise ja inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve kaudu.
More
Margit Midro
Tahan jõuda kunagi selleni, et inimesed ei vaataks imestunud pilguga, kui rääkida loomakaitsest. Oleme ajas nii palju edasi liikunud, et probleemsete loomadega tegelemine on väga oluline teema.
More