AITA UKRAINA VÄIKELOOMAARSTIDEL JÄTKATA NENDE VÄÄRTUSLIKKU TÖÖD

Sõltumata sõjast ei lakka loomad haigestumast. Ükskõik, kui keeruline olukord riigis ka ei oleks, on veterinaarabi hädavajalik. Ukrainas on mitmed loomakliinikud suletud lahingute, hävingute või personali puudumise tõttu.  Veterinaarkliinik MariupolVET...

Sõltumata sõjast ei lakka loomad haigestumast. Ükskõik, kui keeruline olukord riigis ka ei oleks, on veterinaarabi hädavajalik. Ukrainas on mitmed loomakliinikud suletud lahingute, hävingute või personali puudumise tõttu. 

Veterinaarkliinik MariupolVET on pereettevõtte, mis on tegutsenud üle 30 aasta. Kliinik hävitati tanki otselöögiga ja seejärel visati õhupomm otse kliiniku hoonele. Kahekorruselisest majast on järel vaid tuhahunnik ja suur südamevalu. Kliiniku loonud perekond liikus Mariupolist Lääne-Ukrainasse, kus nad soovivad jätkata loomade ravimisega. Rünnakute tagajärjel hävis kogu tehnika, ravimid ja varustus. Kahjuks selliseid lugusid on Ukrainas rohkem kui üks.

Ukraina Väikeloomaarstide Ühing (USAVA) aitab sõja ajal loomaarste rahvusvaheliste organisatsioonide annetuste ja teiste riikide veterinaararstide isikliku panuse kaudu. Kõiki annetusi kasutatakse eranditult Ukraina väikeloomade veterinaarmeditsiini tagamiseks.

Kuidas aidatakse?

👉 Tegutsemise lõpetanud kliinikute töö korraldamine ajutistel või uutel pindadel.

👉 Uute kliinikute avamine turvalistes piirkondades.

👉 Loomaarstide varustamine ravimite ja tarvikutega.

👉 Infotugi: tööprotsesside reguleerimine ning väliskolleegide teavitamine veterinaararstide tegevusest Ukrainas sõja ajal.

➡️Toeta Ukraina Väikeloomaarstide Seltsi, et aidata ravida sõjas kannatanud loomi, kandes sobiv annetus Eesti Loomakaitse Seltsi kontole, selgitusega “USAVA”:

LHV Pank – EE977700771001365439

SEB – EE791010002019856000

Swedbank – EE332200221041248998

Luminor – EE541700017003583931

Kõik annetused suunatakse USAVA-le, kes reguleerib annetuste jaotamist vastavalt olukorra kriitilisusele.

Related Posts
Leave a Reply