Avatud on Eesti Loomakaitse Seltsi heategevuslik e-pood

Nüüdsest on avatud Eesti Loomakaitse Seltsi e-pood, kus heategevusmüügis palju põnevaid tooteid alates ELSi sümboolikaga meenetest ja tarbekaupadest kuni seltsi vabatahtlike poolt meisterdatud käsitööni. E-poest saadud müügitulu kasutab selts loomade...

Nüüdsest on avatud Eesti Loomakaitse Seltsi e-pood, kus heategevusmüügis palju põnevaid tooteid alates ELSi sümboolikaga meenetest ja tarbekaupadest kuni seltsi vabatahtlike poolt meisterdatud käsitööni.

E-poest saadud müügitulu kasutab selts loomade otseseks abistamiseks, eelkõige hättasattunud loomade raviarvete ja muude veterinaarsete protseduuride hüvitamiseks. Samuti panustab selts osa saadud tulust ennetus-ja teavituskampaaniatesse, mille eesmärgiks on vähendada hüljatud ja hulkuvate loomade arvukust ning tõsta loomade heaoluga seotud üldist teadlikkust.

Poe valik täieneb jooksvalt. Peatselt lisanduvad valikusse seltsi sümboolikaga t-särgid, võtmehoidjad ja külmkapimagnetid ning vabatahtlike poolt valmistatud postkaardid. Kutsume inimesi üles ka poele annetama või spetsiaalselt valmistama asjalikke ja vahvaid esemeid.

ELSi e-poe projekti toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Regionaalministri valitsemisala.

Tere tulemast: http://epood.loomakaitse.ee/

Leave a Reply