Eesti Loomakaitse Selts läheb kirbuturule! Löö kaasa ja aita meil aidata!

Sel aastal on Eesti Loomakaitse Seltsil esimest korda plaanis jõuluaegne heategevuslik müügiettevõtmine. Ja mitte niisama, vaid Tallinna popimal, Telliskivi Kirbuturul! Aita meil koguda heategevusmüügi tarbeks käsitööd, riideid ja muud toredat...

Sel aastal on Eesti Loomakaitse Seltsil esimest korda plaanis jõuluaegne heategevuslik müügiettevõtmine. Ja mitte niisama, vaid Tallinna popimal, Telliskivi Kirbuturul!

Aita meil koguda heategevusmüügi tarbeks käsitööd, riideid ja muud toredat kraami. Kuna müük on plaanis detsembri keskel, peame kraami kokku koguma novembrikuu jooksul.

Meie müügiletid:

  • Osavnäppude lauake: kodumaa osavaimate käsitöömeistrite annetatud kaup. Kõik kaubad on tähistatud meisterdaja kontaktandmetega. Hea reklaamivõimalus tegijatele!
  • Daamide riietenurgake: siia otsime annetusi moekatelt daamidelt. Aga meil on seejuures üks suur palve – annetage palun ainult väga kvaliteetset ja moekat kaupa, nii et me tõesti selle ka maha müüdud saame. Näiteks kui olete ostnud popi pluusi, aga kodus tundub, et see pole vast ikka „päris see“ või ei klapi ikka teie stiiliga või kui ballikleiti ei taha teist korda enam samas seltskonnas kanda, aga niisama kapis tlmukogumiseks on see siiski liiga ilus, siis meie võtame selle suure tänuga vastu. Seega selles kategooarias kehtib reegel: “parem anneta üks väga korralik asi, kui mitu kehvemat.”
  • Lemmikloomatarbed: kui teie ostetud pesa või kratsipuu kiisule ikka kohe üldse ei meeldi, kui koer on oma pesast välja kasvanud, kui kassi transpordipuuri värv ei klapi enam teie uue autoga või kui kutsale ostetud kaunis talvejope on talle väikseks jäänud, siis annetage need meile!

 

Laadal müüme ka Eesti Loomakaitse Seltsi sümboolikaga tooteid, ELSi kalendreid ja jõulukaarte ning jagame soovijatele ELSi tegevuse ja loomade kaitsmise ning abistamise kohta infot.

Kogu müügist teenitud raha läheb loomade otseseks abistamiseks. 

Teiega koos suudame järgmisel aastal veel rohkem aidata!

2013. aasta esimese kuue kuuga abistas Eesti Loomakaitse Selts läbi seltsile laekunud abipalvete nõustamise ja lahendamise rohkem kui 600 hüljatud, hulkuvat, väärkoheldud või muul viisil abivajavat looma. Kõik abivajajatega seotud otsesed ravikulud ja protseduuride tasud maksti tänu ELSile laekunud rahalistele annetustele. Veterinaarseid protseduure (steriliseerimine/ kastreerimine, kiibistamine, vaktsineerimine), ravi ja raskemaid operatsioone teostati ühtekokku 480 loomale ja linnule. Keskmiselt aitas ELS loomi 3700 EURiga kuus ehk kokku 22 000 EURiga poole aasta jooksul. 

 

Kui soovid kaasa lüüa, siis võta palun julgesti ühendust e-postil kaialeena.pino@loomakaitse.ee või helista 56268474.

Leave a Reply