Eesti Loomakaitse Selts tänab vabatahtlikke ja toetajaid rõõmsa videoklipiga!

Vabatahtlike tunnustamine on saanud ülemaailmseks traditsiooniks igal aastal enne jõule. Eesti Loomakaitse Selts (ELS) soovib tunnustada ja tänada kõiki aktiivseid vabatahtlikke, liikmeid, annetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga on nii palju...

Vabatahtlike tunnustamine on saanud ülemaailmseks traditsiooniks igal aastal enne jõule. Eesti Loomakaitse Selts (ELS) soovib tunnustada ja tänada kõiki aktiivseid vabatahtlikke, liikmeid, annetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga on nii palju head tehtud. Selle puhul valmistas ELS ka südamliku videoklipi.

ELS korraldas ka tänuürituse, mis  toimus 9. detsembril No99 restoranis.Tänati oma vabatahtlikke ja liikmeid, kelle abiga on aastal 2017 palju head tehtud. Tänukirjad ja väiksed meened said 16 aktiivset vabatahtlikku, kes on organisatsiooni aidanud loomade pidamistingimuste kontrollimisega, kodututele loomadele hoiukodu pakkumisega, kampaaniate materjalide ettevalmistamisega ning olnud nõu ja jõuga toeks erinevate projektide juures.

“Eesti Loomakaitse Selts aitas sel aastal rohkem kui 300 looma, nõustas telefoni ja e-kirja teel rohkem kui 1500 korral ning korraldas 4 teavituskampaaniat. Ilma vabatahtlike ja toetajate abita ei suudaks me seda kõike teha. Väga tore on näha tänatavate hulgas nii pikaajalisi kui ka alles liitunud vabatahtlikke. Samuti on rõõm näha, et meil on väljakujunenud pikaajalised koostööpartnerid,” rääkis Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Geit Karurahu.

Kokku said koju selle aasta jooksul 78 looma – 13 koera, 2 deegut, 1 tsintsilja, 3 merisiga, 2 tuhkrut, 57 kassi. Tänu ELSile ja vabatahtlikele sai abi 324 looma. Abivajajate seas olid 20 koera, 1 tihane, 4 siili, 1 jänes, 1 kajakas ja 318 kassi. Loomadega visiite kliinikusse ja arstide juurde tehti 538 korral. Loomade abistamiseks kulutasime aastal 2017 üle 23 460 euro.

Lisaks soovib ELS eriliselt tänada ka kuute koostööpartnerit ilma kelleta ei oleks saanud paljud asjad teoks. Suur südamlik aitäh PetCityle, Purinale, Miki Loomakliinikule, DPD-le, Urr & Nurrile ja Maaeluministeeriumile!

Klippi näeb ka meie Youtube’i kanalist: https://www.youtube.com/watch

Related Posts