PRESSITEADE: Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu

  Eesti Loomakaitse Selts (ELS) alustas detsembris heategevuslikku jõuluoksjonit, mille kõik tulud lähevad hättasattunud loomade abistamiseks. Heategevuslik oksjon toimub ELSi Facebooki lehel ning kestab kuni 20. detsembri keskööni. Toodete valik...

 

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) alustas detsembris heategevuslikku jõuluoksjonit, mille kõik tulud lähevad hättasattunud loomade abistamiseks. Heategevuslik oksjon toimub ELSi Facebooki lehel ning kestab kuni 20. detsembri keskööni.

Toodete valik oksjonil on väga lai – kosmeetikast maalideni ja kokku on välja pandud üle 20 toote. Tooted on annetanud: Kaia Kanepi, Marina Kaljurand, Indrek Galetin, Ööloom,KUMA, Dr. Hauschka, Ökokaubamaja, Piletilevi, Fromm, NufNuf, Kirjastus Koolibri, Kristina Balbeslenivik, Tanel Veenre Jewellery TVJ, Edevuselaat, Good Vibrations jt. Suur aitäh toetajatele!

ELSi juhatuse liige Kaisa Kaljurand kommenteerib: “Meil on väga hea meel, et leidsime oma projektile nõnda palju toetajaid ja et nii paljud tahavad aidata. Meie jõuluoksjonilt leiab vahvaid esemeid, mis sobivad väga hästi kingiks kuuse alla. Lisaks on oksjonil ka päris eksklusiivseid ja ainulaadseid tooteid, nagu näiteks Kaia Kanepi autogrammiga raamat, foto Indrek Galetini “Undefined Perfection” kollektsioonist, Marina Kaljurannale spetsiaalselt kujundatud KUMA pross Eesti kaardiga, ainulaadne energiakee KUMAlt ning Kristina Balbes Leviniku maalid. Peamine on siiski see, et nende esemete ostmisel saate anda oma panuse loomade heaks. Jõulud on aitamise aeg ning miks siis mitte kinkida üks heategu!”

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse abivajavate, kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade raviarvete ja teiste veterinaarsete protseduuride tasumiseks; heade loomapidamistavade tutvustamiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; vigastatud, väärkoheldud ja hulkuvate loomade transpordi kulude hüvitamiseks ning üle Eesti asuvates asenduskodudes asuvate loomade ülalpidamise kulude katmiseks.
Lisainfo:
http://ajutine.loomakaitse.ee/kuidas-saad-aidata-sina/

 

Tee heategu ja osta jõulukink ELSi oksjonilt!

Oksjoni album asub siin: https://www.facebook.com/pg/eestiloomakaitseselts/photos/?tab=album&album_id=1293797210725817

 

Eliisa Metsoja
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
Eesti Loomakaitse Selts
eliisa.metsoja@loomakaitse.ee

 

Related Posts