PRESSITEADE: Eesti Loomakaitse Selts tunnustas vabatahtlikke ja tänas toetajaid

Vabatahtlike tunnustamine on saanud ülemaailmseks traditsiooniks igal aastal enne jõule. Eesti Loomakaitse Selts (ELS) tunnustas sel laupäeval aktiivseid vabatahtlikke, liikmeid ja koostööpartnereid. ELS tänuüritus toimus 9. detsembril No99 restoranis.Tänati oma...

Vabatahtlike tunnustamine on saanud ülemaailmseks traditsiooniks igal aastal enne jõule. Eesti Loomakaitse Selts (ELS) tunnustas sel laupäeval aktiivseid vabatahtlikke, liikmeid ja koostööpartnereid.

ELS tänuüritus toimus 9. detsembril No99 restoranis.Tänati oma vabatahtlikke ja liikmeid, kelle abiga on aastal 2017 palju head tehtud. Tänukirjad ja väiksed meened said 16 aktiivset vabatahtlikku, kes on organisatsiooni aidanud loomade pidamistingimuste kontrollimisega, kodututele loomadele hoiukodu pakkumisega, kampaaniate materjalide ettevalmistamisega ning olnud nõu ja jõuga toeks erinevate projektide juures

Lisaks soovib ELS eriliselt tänada ka kuute koostööpartnerit ilma kelleta ei oleks saanud paljud asjad teoks. Suur südamlik aitäh PetCityle, Purinale, Miki Loomakliinikule, DPD-le, Urr & Nurrile ja Maaeluministeeriumile!

“Eesti Loomakaitse Selts aitas sel aastal rohkem kui 300 looma, nõustas telefoni ja e-kirja teel rohkem kui 1500 korral ning korraldas 4 teavituskampaaniat. Ilma vabatahtlike ja toetajate abita ei suudaks me seda kõike teha. Väga tore on näha tänatavate hulgas nii pikaajalisi kui ka alles liitunud vabatahtlikke. Samuti on rõõm näha, et meil on väljakujunenud pikaajalised koostööpartnerid,” rääkis Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Geit Karurahu.

Eliisa Metsoja
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
Eesti Loomakaitse Selts
eliisa.metsoja@loomakaitse.ee

Related Posts