ELF: Tulemas on metsloomade rehabilitatsiooni tasuta koolitused vabatahtlikele

17.04.2012 Eestimaa Looduse Fond kutsub metsloomade rehabilitatsiooni tasuta koolitustele, mis on suunatud vabatahtlikele, kes soovivad edaspidi panustada metsloomade abistamisel ning loodava metsloomade haigla töös. Koolitused toimuvad 28. aprillil ja 2....

17.04.2012

Eestimaa Looduse Fond kutsub metsloomade rehabilitatsiooni tasuta koolitustele, mis on suunatud vabatahtlikele, kes soovivad edaspidi panustada metsloomade abistamisel ning loodava metsloomade haigla töös. Koolitused toimuvad 28. aprillil ja 2. juunil Tallinnas ning 12. mail Tartus. Koolituse programmiga saab tutvuda ning koolitusele registreeruda http://www.metsloom.ee/et/haigla/opetoo/vabatahtlike-koolitus. 28. aprilli koolitusele registreerimise tähtaeg on 25.aprill. 

Looduskaitse ei ole vaid piirangute seadmine, looduskaitse on ka järjepidev selgitustöö seostest inimese ja looduse vahel. Teadmistest tekib lugupidamine ning loodust mõistvas ning sellega arvestada oskavas ühiskonnas puudub ka selgepiiriliste ja jäikade piirangute vajadus. Metsloomade vigastused on paljuski just teadmiste ja seega ka hoolivuse puudumise tulemus. Metsloomade vigastuste ja haiguste pņhjuste väljaselgitamine aitab meil edaspidi planeerida oma igapäevaelu paremini, nii, et sellega ei kaasne otsene kahju loodusele. Vigastuste ja haiguste ravimine annab meile palju uut informatsiooni meid ümbritsevast keskkonnast ning seal toimuvatest muutustest, aidates samal ajal inimese ja looduse vahelisi seoseid laiemalt mõista. 

Koolitused on osalejatele tasuta. 

Koolitusprogrammi läbiviimist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo: 

Madis Leivits
tel. +372 525 8994
email: madis[ät]elfond.ee

Leave a Reply