ELS hakkab Hoiupaiga tegevuses pettunud inimeste lugusid koguma

13.01.2014 Seoses võimalike probleemidega Tallinna Loomade Hoiupaigas on erinevad loomadega ja loomakaitsega tegelevad organisatsioonid saanud mitmeid teateid, milles kirjeldatakse arusaamatusi Hoiupaigas. Samuti on ohtralt sellekohaseid teateid levimas online– ja sotsiaalmeedias....

13.01.2014

Seoses võimalike probleemidega Tallinna Loomade Hoiupaigas on erinevad loomadega ja loomakaitsega tegelevad organisatsioonid saanud mitmeid teateid, milles kirjeldatakse arusaamatusi Hoiupaigas. Samuti on ohtralt sellekohaseid teateid levimas online– ja sotsiaalmeedias.

Selleks, et probleeme konstruktiivselt lahendada, ootab Eesti Loomakaitse Selts Hoiupaiga tegevuses pettunud inimeste lugusid aadressile lugu@loomakaitse.ee. Kindlasti palume lisada oma kontaktandmed, juhtumi täpne kirjeldus, aeg ja võimalikud tõendusmaterjalid. Arvesse saame võtta vaid oma nime all kirjutatud asjakohaste andmetega juhtumeid.

Kogume lugusid eelkõige selleks, et vältida anonüümset laimu ja käsitleda tekkinud olukorda ametlikul tasandil. Samuti oleks Hoiupaigal nii võimalik lugudele ametlikult vastata.

Mida enam on meil konkreetseid juhtumeid, seda rohkem on meil võimalust koostöös ametkondade ning Hoiupaigaga tekkinud olukorra parandamiseks midagi ära teha.

Tänaseks oleme käinud kohtumistel Harjumaa Veterinaar- ja Toiduametis, Tallinna Keskkonnaametis ning Põllumajandusministeeriumis. Uus aasta toob kõigile neile kokkusaamistele järelkohtumisi. Ka on toimunud kohtumine Hoiupaiga juhatajaga (22.11.2013).

Leave a Reply