ELS teade: 15. detsembril hädajuhtumite koolitus Pärnus

12.12.2012 Eesti Loomakaitse Selts (ELS) korraldab 15. detsembril tasuta hädajuhtumite koolituse Pärnus.  Koolitus toimub Pärnu Hotellis (Rüütli 44) kell 10.45 kuni 17.00. Koolitusele on oodatud kõik, kes tahavad aidata hädasolevaid...

12.12.2012

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) korraldab 15. detsembril tasuta hädajuhtumite koolituse Pärnus. 

Koolitus toimub Pärnu Hotellis (Rüütli 44) kell 10.45 kuni 17.00. Koolitusele on oodatud kõik, kes tahavad aidata hädasolevaid loomi ja olla paremini ettevalmistatud erinevate juhtumite kontrollimiseks.

Koolitusel saab teadmisi loomade kaitset, heaolu ja pidamistingimusi reguleerivatest seadustest ning oskuseid seaduste alusel kontrollida loomade pidamistingimusi. Koolituse käigus tutvustatakse, kuidas ELS tegeleb loomade otsese abistamise, seltsile saabuvate hädajuhtumite lahendamise ja kontrollimisega. Samuti antakse põhjalik ülevaade loomakaitseseadusest, lemmikloomade pidamise nõuete määrusest ja selle alusel koostatud koerte ja kasside pidamise eeskirjast. Lisaks tutvustatakse ka teisi loomade abistamisega tegelevaid MTÜsid ja loomade kaitsega tegelevaid ja pidamistingimusi kontrollivaid ametkondi, nende õigusi ja kohustusi hädajuhtumite lahendamisel. 

Koolituse lõpus toimub kontrolltest, mille ajal saab kasutada koolituse materjale. 

Koolituse viivad läbi Tania Selart (ELSi hädajuhtumite lahendamise ja kontrollimise spetsialist), Maaja Mäll (ELSi hädajuhtumite lahendamise ja kontrollimise spetsialist) ning Evelyn Valtin (ELSi üldjuht).

Koolitusel osalemiseks saab registreeruda aadressil https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGJzTUZ4Mm5tVVlySEZSVjZYcUkydFE6MQ.

 

Leave a Reply