ELS teade: ELSi kevadseminar, üldkoosolek ja juhatuse valimine

13.05.2012 26. – 27. mail toimub Paides ELSi liikmetele ja vabatahtlikele suunatud kevadseminar, mille raames peetakse maikuu üldkoosolek ja valitakse juhatus järgnevaks kaheks aastaks. Seminar on mõnus kahepäevane üritus, mille raames saab...

13.05.2012

26. – 27. mail toimub Paides ELSi liikmetele ja vabatahtlikele suunatud kevadseminar, mille raames peetakse maikuu üldkoosolek ja valitakse juhatus järgnevaks kaheks aastaks. Seminar on mõnus kahepäevane üritus, mille raames saab hea ülevaate seltsi tegevusest ja plaanidest edaspidiseks, tutvuda teiste ELSi liikmete ja vabatahtlikega ning veeta vahva nädalavahetuse loomasõprade seltsis arutledes loomakaitse teemadel.

Tasuta kevadseminar toimub Paide kogukonnakeskuse ruumides aadressil Tallinna tn 11, Paide. Registreerumiseks tuleb täita ankeet ja lisainfot saab küsida evelyn.valtin[ät]loomakaitse.ee, 555 62 606.

PS: Juhul kui ELSi liige ei saa üldkoosolekul osaleda, siis on tal vastavalt põhikirjale võimalik ülesseatud teemade sh ka juhatuse liikme kandidaatide valimise osas kirjalikult volitada enda eest hääletama mõni teine ELSi  liige. Ürituse kava, täpsema info volitamise jms kohta leiad altpoolt.

Päevakava

26. mai, laupäev
11.30 – 12.30 saabumine Paidesse ja kerge lõunapaus kohapeal
12.30 – 15.00 Üldkoosoleku I osa

* 2011. a majandusaasta ülevaade ja aruande kinnitamine;
* 2010. ja 2011. a majandusaasta aruannete revisjonikomisjoni valimine
* Tegevus 2012. aastal ja käimasolevate projektide tutvustus
* 2012 ja 2013 projektide tegevuskavade ülevaade ja kinnitamine
* Muud aktuaalsed teemad

15.00 – 15.30 Paus
15.30 – 17.30 Üldkoosolek II osa

* Juhatuse liikme kandidaatide tutvustus
* Juhatuse liikmete valimine

17.30 – 19.00 Õhtusöök
19.00 – 21.00 Ilusa ilma korral tegevused õues, jalutuskäik, tutvumine Paidega
21.00 – … lauamängud, temaatilise filmi vaatamine, arutelud vms vabagraafiku alusel

27. mai, pühapäev
09.00 – 10.00  Hommikusöök
10.00 – 11.30  Loomakaitsealase filmi vaatamine ja arutelu loomasõbraliku tarbimise teemadel
11.30 – 12.00  Paus
12.00 – 13.30  Praktiline koolitus (teema täpsustamisel)
13.30 …  lahkumine, soovitajatele kerge lõunapaus

—-

Transport. Kohaletulek on vastavalt oma võimalustele bussi või autoga. Juhul kui oled tulemas autoga ja saad veel kedagi peale võtta, siis täida registreerumisankeedis vastavad väljad. Anna endast teada ka juhul kui transpordivõimalus kesine, proovime sind kellelegi kaasa mahutada. Info bussiliikluse kohta www.bussireisid.ee.

Toitlustus. Peamised toidukorrad hüvitab ELS. Toiduvalik on taimne, võimalusi on nii vegetaarile kui ka veganile. Taimseid suupisteid paluksime võimalusel ka osalejatel kaasa võtta, et pausideks ja ühiseks näksimiseks samuti laule lisada.

Ööbimine. Ööbimine toimub samas majas või Paide Kutsekeskkooli ruumides. Täpsemalt selgub lähiajal. Kui on võimalust ööseks jääda, siis igaks juhuks soovitame kaasa võtta magamiskoti ja muud tarbed, mida vajalikuks peetakse.

Volitamine üldkoosolekul hääletamiseks. Juhul kui ELSi liige ei saa koosolekul osaleda, siis on tal võimalik ülesseatud teemade osas kirjalikult volitada enda eest hääletama mõni teine ELSi liige. Volikiri peab olema allkirjastatud ja edastatud (käsi)postiga (Eesti Loomakaitse Selts, Mardi 11, 10113, Tallinn) ning eelneval kokkuleppel isikuga, keda volitatakse hääletama. Volikirja võib kaasa anda ka volitatud isikule. Samuti on võimalik allkirjastada volikiri digitaalselt ja saata aadressil juhatus[ät]loomakaitse.ee. Lae volikirja vorm alla siit >> (paari päeva pärast).  PS: Üldkoosolekul saavad hääletada vaid ELSi liikmed, vabatahtlikel hääleõigust ei ole, kuid kuulajana koosolekul osalemine on lubatud.

Kevadseminar on tasuta, kuid vabatahtlik toetus selle organiseerimiseks on kindlasti abiks. Võimalusel osale mõlemal päeval, et saada osa kogu koosviibimisest.

Loe lisainfot juhatusse kandideerimise kohta.

Tule kuula, räägi kaasa ning tutvu teiste ELSi liikmete ja vabatahtlikega, veeda toredalt aega ja arutle erinevatel loomakaitse teemadel.

Volikirja võib kaasa anda ka volitatud isikule. Samuti on võimalik allkirjastada volikiri digitaalselt ja saata aadressil juhatus[ät]loomakaitse.ee. Lae volikirja vorm alla siit >> .  

Leave a Reply