ELS teade: Omaniku haigestumise tõttu vajavad uut kodu kümme armsat kassi

06.10.2012 Tallinnas Lasnamäel otsivad uut kodu kümme kassi, kelle omanik on tõsiselt haigestunud ega saa enam lemmikute eest hoolitseda. Kuna ka kasside tervis pole hetkel kõige parem, aitab Eesti Loomakaitse...

06.10.2012

Tallinnas Lasnamäel otsivad uut kodu kümme kassi, kelle omanik on tõsiselt haigestunud ega saa enam lemmikute eest hoolitseda. Kuna ka kasside tervis pole hetkel kõige parem, aitab Eesti Loomakaitse Selts (ELS) koos heade inimestega ravikulud katta. Kassid on kõik sõbralikud kodukassid. Nad on steriliseeritud ja kastreeritud. Nende senine omanik, pensionärist vanaproua päästis nad tänavalt ja võttis oma hoole alla. Kassid on vanuses 2-4 aastat, on nii emaseid kui ka isaseid.

Kui sinu kodust on siiani puudu karvane nurrumootor, on just see võimalus midagi head teha ja loomadele armastavat kodu pakkuda. Kes ei saa kassi päriseks võtta, on oodatud abistama ajutise hoiukodu pakkumisega. Loomadele hoiukodu pakkumise ajaline pikkus on inimese enda määrata ja ELS on tänulik neile headele inimestele, kes saavad aidata ka lühikesel perioodil.

Kahjuks on enamikul neist kassidest kõrvalestad ja põletikulised hambad, üks kassidest vajab ka pikemat antibiootikumide kuuri. Samuti on vaja kassid vaktsineerida ja kiibistada. Ühe kassi ravikulude ja erinevate veterinaarsete protseduuride maksumus on hinnanguliselt 80 eurot, kokku teeb see kümne kassi puhul juba 800 eurot. See on suur väljaminek, kuid kassid abita ei jää. ELS on väga tänulik kõigile, kes saavad annetuste toel kasse aidata. Ka igast väikesest annetusest on kasu!Loomade äraviimisega senisest kodust on kiire.

Aitame koos kassid terveks ravida ja neile uued kodud leida!

Rohkem fotosid kassidest leiab SIIT>>

Kodu ja hoiukodu pakkumised on oodatud info@loomakaitse.ee  ja 5267117
Annetusi saab teha SEB kontole 10002019856000 ja Swedbanki kontole 221041248998, lisades selgitusse märksõna “Lasnamäe kiisud”.

Leave a Reply