ELSi kuues aasta Swedbanki annetuskeskkonnas: Toeta annetusega – säästa elusid!

Eesti Loomakaitse Seltsil on hea meel teada anda, et selts on juba kuuendat aastat järjest valitud Swedbanki „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonda.  Meie projekti eesmärgiks on läbi hulkuvate, hüljatud ja abivajavate...

Eesti Loomakaitse Seltsil on hea meel teada anda, et selts on juba kuuendat aastat järjest valitud Swedbanki „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonda. 

Meie projekti eesmärgiks on läbi hulkuvate, hüljatud ja abivajavate koerte-kasside steriliseerimise ja kastreerimise ennetada soovimatute loomapoegade ilmaletulekut ja nendest julmal viisil vabanemist (nt. uputamine või muul viisil tapmine). Ühtlasi aitab hulkuvate loomade kastreermine-steriliseerimine vähendada kodutute ja abivajavate loomade arvukust Eestis. Taolise tõhusa ennetustöö tulemusel vähenevad ka rahalised väljaminekud abivajavate või õnnetustesse sattunud kodutute loomade ravikulude hüvitamisel. Lisaks toetab meie projekt varjupaikade koormuse vähenemist ja sealsete loomade magamapaneku protsendi vähendamist.

Kõikide Swedbanki annetuskeskkonnas oldud perioodide jooksul oleme abistanud üle 1000 looma 22 000 euro väärtuses. Aastatel 2010, 2011 ja 2012 steriliseeriti ja kastreeriti Eesti Loomakaitse Seltsile Swedbanki keskkonnas tehtud annetuste toel ühtekokku 857 kodutut kassi ja 40 koera.

Ühe kodutu kassi steriliseerimiseks kulub keskmiselt 37 eurot ja kastreerimiseks 25 eurot. Keskmist kasvu koera steriliseerimiseks kulub aga ligikaudu 180 eurot ja kastreerimiseks 120 eurot. 

Rohkem infot aadressil https://www.swedbank.ee/about/support/donate/projects#loomakaitse

Leave a Reply