Heategevuslikul oksjonil on õhtusöök Marina Kaljurannaga

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub inimesi osalema heategevuslikul jõuluoksjonil. Oksjonilt leiab kingi sõbrale ning miks ka mitte iseendale. Kingi teeb eriliseks loomulikult toetus loomadele. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki lehel...

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub inimesi osalema heategevuslikul jõuluoksjonil. Oksjonilt leiab kingi sõbrale ning miks ka mitte iseendale. Kingi teeb eriliseks loomulikult toetus loomadele. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki lehel ning kestab kuni 20. detsembri keskööni.

Heategevuslik jõuluoksjon toimub juba kolmandat aastat järjest. Tegemist on hea võimalusega soetada ainulaande jõuulkink lähedasele ja samal ajal teha head. Väga hea meel on näha, et meie üritusega tulevad kaasa mitmed põnevad ettevõtted. Kõigil on võimalus teha just nii oma jõuluheategu!” kommenteeris oksjoni korraldaja ja ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand. 

Oksjoni valik on lai. Tooted on heategevuslikule oksjonile andnud sellised Eesti ettevõtted ja kunstnikud nagu Kuma Design, Pop Optika, Kirjastus Koolibri, Metsik Kuu, Madis Oru ja Indrek Kutsar jt. Lisaks on võimalik soetada ainulaadseid kingitusi nagu fotosessioon lemmikloomaga, sulgpallitrenn Eesti kümnekordse meistriga ja  õhtusöök Marina Kaljurannaga.Toodete valik veel täieneb. Suur aitäh toetajatele!

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja hea loomapidamise tava tutvustamiseks. 

 

Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu!

Oksjoni album asub siin: https://www.facebook.com/pg/eestiloomakaitseselts/photos/?tab=album&album_id=2302339326538262

 

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Lisateave:
​Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
​+372 55505009 
geit.karurahu@loomakaitse.ee

Leave a Reply