Inglise kosmeetikafima Lush toetab Eesti Loomakaitse Seltsi

20.06.2012 Alates 16. juunist on kõigil loomasõpradel võimalik Lushi poest (Narva mnt. 5) soetada endale Eesti Loomakaitse Seltsi rinnamärke. Vahva kujundusega rinnamärgi maksumuseks on 1 euro ning kogu märkide müügitulu...

20.06.2012

Alates 16. juunist on kõigil loomasõpradel võimalik Lushi poest (Narva mnt. 5) soetada endale Eesti Loomakaitse Seltsi rinnamärke. Vahva kujundusega rinnamärgi maksumuseks on 1 euro ning kogu märkide müügitulu annetatakse Eesti Loomakaitse Seltsile.

Lush Fresh Handmade Cosmetics on rahvusvaheline kosmeetika tootja ja jaemüüja, kelle kauplused asuvad 49 riigis. Lushi eesmärk on teha kosmeetikat, mis oleks nii naturaalne kui võimalik ja vältida sünteetiliste säilitusainete kasutamist. Lush on äärmiselt looma- ja keskkonnasõbralik firma, mis ei testi oma tooteid ega koostisaineid loomadel. Samuti garanteerib ettevõtte, et nende varustajad ei tee loomkatseid. Lush osaleb aktiivselt ka erinevates keskkonna-, inim- ja loomaõiguste kampaaniates: hiljuti algatati laiaulatuslik kampaania “Võitlus loomkatsete vastu” (Fighting Animal Testing, www.fightinganimaltesting.com/ ).

Rohkem infot www.lush.ee/ ja www.facebook.com/pages/Lush-Eesti/110049699026913

Leave a Reply