Auto kapoti alt päästetud 2 kuune kassipoeg otsib kodu

21.06.2012 12. juuni õhtul saabus Eesti Loomakaitse Seltsile teade, et Tallinnast leiti auto kapoti alt kolmevärviline 2 kuune vigastatud kassipoeg. Hädas oleva looma toimetas leidja samal õhtul kliinikusse, kus  läbivaatluse käigus selgus, et trauma (nähtavasti...

21.06.2012

12. juuni õhtul saabus Eesti Loomakaitse Seltsile teade, et Tallinnast leiti auto kapoti alt kolmevärviline 2 kuune vigastatud kassipoeg. Hädas oleva looma toimetas leidja samal õhtul kliinikusse, kus  läbivaatluse käigus selgus, et trauma (nähtavasti autolt löögi saanud) tagajärjel on kiisul rindkere õõnde kogunenud õhk ja vedelik.

Samuti tuvastati pisikesel ka reieluu murd. Arstide sõnul ei olnud tekkinud vigastused niivõrd eluohtlikud ning veterinaarse abiga on paranemine kiire ja väga hea prognoosiga. 

Sõbralik kassipoeg viibis kliinikus nädal aega, kus tal eemaldati rindere õõnde sattunud vedelik ja õhk. Arstide sõnul ei vaja reieluumurd operatsiooni, sest murru iseloomu tõttu paraneb see ilma kirurgilise sekkumiseta. Kassipoja raviga seotud kulud ja veterinaarsed protseduurid hüvitab täies mahus Eesti Loomakaitse Selts.

Hetkel viibib sõbralik kolmevärviline kassipoeg hoiukodus ning on ca 3 nädala pärast valmis uude kodusse minema. Kiisu saab vahepeal endale kiibi ning vajadusel enne kojuminekut ka vaktsiini. 

Kui Sa soovid päästetud sõbralikule kassipojale pakkuda armastavat kodu, siis palume ühendust võtta numbril 53973885 või e-mailil liivike@gmail.com

Leave a Reply