Jõulukingi ostuga saad teha heateo ja rõõmustada lähedasi

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub üles tegema jõulukingi ostuga heategu loomadele. Heategevuslik jõuluoksjon toimub ELS-i Facebooki lehel ning kestab kuni 17. detsembri keskööni. Oksjonilt leiab kingitusi kõigile – lähedastele, sõpradele,...

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub üles tegema jõulukingi ostuga heategu loomadele. Heategevuslik jõuluoksjon toimub ELS-i Facebooki lehel ning kestab kuni 17. detsembri keskööni. Oksjonilt leiab kingitusi kõigile – lähedastele, sõpradele, lemmikloomale või hoopis iseendale. 

„Traditsiooniline jõuluoksjon toimub juba seitsmendat korda. Jõulud on suurepärane aeg olla olemas oma lähedaste jaoks ja märgata neid, kes kõigi meie abi vajavad. Oksjonil kingi soetamisega saab üllatada lähedast, millegi erilisega ja samal ajal teha heateo abivajavatele loomadele,” kommenteeris ELSi juhatuse liige Kaisa Kaljurand. Jõuluoksjonilt kogutud summa läheb loomade heaolu eest seismiseks ja abivajajate aitamiseks. 

Ettevõtmist toetavad erinevad Eesti firmad, disainerid ja tuntud inimesed, kes oma tooted oksjonile annetavad. Heatagevuslikult jõuluoksjonilt leiab laias valikus raamatuid kirjastuselt Koolibri. Lisaks on juba pikaajalised oksjoni toetajad Good Vibrations pannud välja pesukomplekti, Pop Optika kinkekaardi ja tasuta silmakontrolli, GlamX ripsmete hoolduse või paigaldamise, Eesti Welsh Corgide Tõuühing armsad sokid jne. Lisaks leiab võimaluse augustada oma keha Alternadiiva juures ja kontrollida oma hammaste tervist. Lisaks loosime kõigi heategevuslikul jõuluoksjoni võitnud inimeste vahel välja kahepäevase reisi Brüsselisse Euroopa Parlamenti koos kaaslasega! Selle suurepärase auhinna paneb välja Eesti Loomakaitse Seltsi pikaaegne toetaja ja Euroopa Parlamendi liige Marina Kaljurand, kellele võitja Brüsselisse külla sõidabki.

Heategevuslikult oksjonilt kogutud raha kasutatakse selleks, et hoida silma peal loomade pidamistingimustel ja reageerida kaebustele; läbi loomapidajate nõustamise, koolitamise, teavitamise loomade elu ja olu paraneb; seista selle eest, et loomad oleksid seadustega paremini kaitstud; võtakse enda hoole alla hätta sattunud loomad ja otsitakse neile uued kodud.

Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu!

Jõuluoksjonil saab osaleda siin: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.728873912620814&type=3

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Lisateave:

​Geit Karurahu

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

​+372 55505009 

geit.karurahu@loomakaitse.ee

Leave a Reply