Kasvhoonekoerad – ilmus raamat Eesti Loomakaitse Seltsi algusaegadest

Eesti Loomakaitse Seltsi liige Loone Ots kirjutas raamatu Kasvuhoonekoerad, kus jutustab kõiksugu põnevatest juhtumistest, millega ta loomakaitsejana viimase 16 aasta jooksul on kokku puutunud. “Kõik lood on tõesed ja inimesed...

Eesti Loomakaitse Seltsi liige Loone Ots kirjutas raamatu Kasvuhoonekoerad, kus jutustab kõiksugu põnevatest juhtumistest, millega ta loomakaitsejana viimase 16 aasta jooksul on kokku puutunud.

“Kõik lood on tõesed ja inimesed ka. Huvitav on võrrelda, millised probleemid nii 15-10 aastat tagasi on tänaseks vähenenud ja millised ikka alles,” räägib Loone.

Raamatust saab lugeda:

Kassipoeg põeb kortermaja keldris ränka haigust. Kukk tuleb supiks keeta, sest kiremine ei lase naabreil magada. Loomaarsti juurde tuuakse noor uhke bernhardiin, et ta magama panna. Neli õnnetut peni on söögi ja joogita katkises kasvuhoones ketis.
Kõigis neis tõesti sündinud lugudes on kaalul looma elu. Ja kõik need lood lõpevad hästi, sest nii paljud inimesed hoolivad loomadest. Looma saad aidata ka siis, kui sa ei ole loomakaitse seltsi liige. Piisab, kui sinus on armastust. Jutu keskmes on üks Nõmme pere, keda võib kõhklemata loomahulluks nimetada.

Lisainfo:
https://petroneprint.ee/raamatud/kasvuhoonekoerad/