Kui loom vajab jaanipäeval abi

Taas on käes aeg kui koos kõikide teiste eestlastega pistab ka Eesti Loomakaitse Selts varbad lõkke äärde sooja, puhkab jaanipäeva saabumisega ära teenitud puhkust ja kogub energiat, et jaksaks loomade...

Taas on käes aeg kui koos kõikide teiste eestlastega pistab ka Eesti Loomakaitse Selts varbad lõkke äärde sooja, puhkab jaanipäeva saabumisega ära teenitud puhkust ja kogub energiat, et jaksaks loomade heaolu tagamiseks suvel veel rohkem ära teha. Seltsi infotelefon 5267117 on 23. ja 24. juunil suletud, 25. juunist ehk tööpäeviti on see taas loomasõprade küsimustele ja teadetele vastamas.

Kui märkate jaani ajal vigastatud loomi, teatage sellest hädaabinumbril 112 või Keskkonnainspektsiooni infonumbril 1313. Hulkuvate lemmikloomade küsimustes saavad aidata Teie piirkonnas tegutsevad varjupaigad (kohalikud omavalitsused aitavad ka, ent pühadel on nemadki suletud). Loomade julma kohtlemist märgates teatage sellest politseile samuti hädaabinumbril 112. Kui soovite teatada loomast, kelle olukorra kontrollimine ei ole koheselt kriitiline, või küsida nõu, millega annab mõned päevad oodata, kirjutage seltsile e-postiaadressil info@loomakaitse.ee ja Teile vastatakse tööpäevade saabudes.

Head jaanipäeva kõikide lähedaste ja lemmikute seltsis!