Kui loom vajab jaanipäeval abi

Eesti Loomakaitse Selts läheb pistab ka jaanidel varbad lõkke äärde sooja ja kogub energiat, et jaksaksime loomade heaolu tagamiseks suurel suvel veel rohkem ära teha. Meie infotelefon on 23. ja...

Eesti Loomakaitse Selts läheb pistab ka jaanidel varbad lõkke äärde sooja ja kogub energiat, et jaksaksime loomade heaolu tagamiseks suurel suvel veel rohkem ära teha. Meie infotelefon on 23. ja 24. juunil suletud, 25. juunist ehk tööpäeviti oleme taas Teie küsimustele ja teadetele vastamas.

Kui märkate vigastatud loomi, teatage sellest hädaabinumbril 112 või Keskkonnainspektsiooni infonumbril 1313. Hulkuvate lemmikloomade küsimustes saavad aidata Teie piirkonnas tegutsevad varjupaigad (kohalikud omavalitsused aitavad ka, ent pühadel on nemadki suletud). Loomade julma kohtlemist märgates teatage sellest politseile telefoninumbril 110.

Kui soovite teatada loomast, kelle olukorra kontrollimine ei ole koheselt kriitiline, või küsida nõu, millega annab mõned päevad oodata, kirjutage meile info@loomakaitse.ee või helistage tööpäeval meie infonumbril 5267117.

Head loomasõbrad, soovime Teile rõõmsat jaanipäeva kõikide kallite, karvaste ja suleliste seltsis!

Leave a Reply