PRESSITEADE: Eesti Loomakaitse Selts kutsub sõbrakuul annetama hüljatud ning abivajavatele loomadele toitu ja muud vajalikku!

PRESSITEADE Eesti Loomakaitse Selts 16.02.2018 Eesti Loomakaitse Selts kutsub sõbrakuul annetama hüljatud ning abivajavatele loomadele toitu ja muud vajalikku! Eesti Loomakaitse Selts (ELS) korraldab sõbrakuul heategevusliku annetuskampaania, mille raames kutsub...

PRESSITEADE
Eesti Loomakaitse Selts
16.02.2018

Eesti Loomakaitse Selts kutsub sõbrakuul annetama hüljatud ning abivajavatele loomadele toitu ja muud vajalikku!

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) korraldab sõbrakuul heategevusliku annetuskampaania, mille raames kutsub inimesi annetama hädasolevatele ja hüljatud kassidele ning koertele toitu ja muud eluks vajalikku. Kampaania eesmärk on teha rõõmsaks ka need lemmikud, kellel ei ole oma kodu ega hoolitsevat omanikku. ELSi annetuskastid asuvad üle Eesti erinevates PetCity kauplustes.

ELS on koostanud nimekirja tarvetest, mida kassidel ja koertel hädasti vaja oleks. Annetuskastidesse oodatakse väga kasside ja koerte kvaliteetset kuivtoitu, konserve, ning maiuseid; piimasegu ja piimapulbrit väikestele loomabeebidele; kassidele liiva ja liivakaste ning pesasid; söögi- ja joogikausse; transportpuure; kaela- ja jalutusrihmu ning trakse. Loomulikult on oodatud ka kõik muud asjad, nagu näiteks mänguasjad.

“Annetatud toidud ja tarvikud aitavad meil kokku hoida märkimisväärse summa, mida saame kasutada loomade ravikulude katteks. Kui kellelgi on kodus vanu, kuid korralikke transportpuure, liivakaste, siis meie hoiukodus olevad loomad kasutaksid neid meeleldi. Kingituse saab muidugi ka osta PetCity’st koha peal,” selgitab ELSi otseabistamise juht Margit Midro.

Annetuskastid asuvad üle Eesti erinevates PetCity kauplustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning lisaks ka Põlvas. Annetusi saab viia kuni veebruari lõpuni. Kaupluste täpsemad ausukohad ning lahtiolekuajad leiab siit: https://www.petcity.ee/shop/store

“Oleme väga tänulikud PetCityle, et nad nii vastutulelikud ja abivalmid on. Nendega on rõõm koostööd teha, sest ka nende jaoks on südamesoov teha loomadele head!” selgitab ELSi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Eliisa Metsoja. “Oleme ka saanud juba pilte kauplustest, kus annetuskastid aina täituvad. See teeb südame soojaks, et inimesed annetavad ja hoolivad loomadest nii palju,” lisab Metsoja.

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aastast tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine.

Eliisa Metsoja
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
Eesti Loomakaitse Selts
eliisa.metsoja@loomakaitse.ee
Tel: +372 55505009 

 

Related Posts
Leave a Reply