Pressiteade: Eesti Loomakaitse Selts kuulutab Käpakäik 2018 raames välja fotovõistluse “Lemmikloom linnapildis”

Juunis toimub juba viiendat korda lemmikloomadele pühendatud üritus Käpakäik. Sellel aastal kutsub Eesti Loomakaitse Selts ürituse eel osalema fotovõistlusel, mille teemaks on lemmikud linnas. Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liikme Geit...

Juunis toimub juba viiendat korda lemmikloomadele pühendatud üritus Käpakäik. Sellel aastal kutsub Eesti Loomakaitse Selts ürituse eel osalema fotovõistlusel, mille teemaks on lemmikud linnas.

Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liikme Geit Karurahu sõnul on Käpakäik üritus, mille eesmärk on näidata, et lemmikloom kuulub meie igapäevaellu. “Täiesti tavaline on näha loomaomanikke lemmikuga kohvikus, vabaõhuüritusel või mõnes muus avalikus kohas. Ilmestamaks seda normaalsust korraldame Käpakäigu raames ka fotovõistluse, mille eesmärgiks on näidata lemmiklooma meie linnapildis,” lisab Karurahu.

Võistlusele on oodatud fotod, mis kujutavad lemmikuid linnatänaval, kohvikus, kaubanduskeskuses, ühistranspordis või kus tahes mujal keegi oma loomaga liigub. Peamine, et tegu on linnaga ning jäädakse viisakaks teiste loomade ja inimeste suhtes. Pilte ootab ELS kuni 23. maini infomeilile info@loomakaitse.ee.

Fotovõistlus toimub Eesti Loomakaitse Seltsi Facebooki lehel, kuhu luuakse saadetud piltidest album. Vahemikus 24. mai kuni 8. juuni saab igaüks anda “like” nuppu vajutades hääle enam meeldinud pildile. Parimatele fotodele on auhinnad välja pannud mitmed ELS-i koostööpartnerid ja sõbrad.

Käpakäik toimub 9. juunil, koostöös Varjupaikade MTÜ, Purina Eesti, Pirita Linnaosa Valitsuse ja Kesklinna Valitsusega. Üritus algab rongkäiguga Russalka juurest ja jätkub Pirita velodroomil, kus saab oma lemmiklooma kiibistada ja registreerida, vaadata politseikoerte etteastet, esitada infolaudades küsimusi spetsialistidele, kuulata loengut ja osaleda viktoriinis. Kohapeal jagatakse välja ka fotovõistluse auhinnad.

 

Rohkem teavet fotovõistluse kohta: https://loomakaitse.ee/fotovoistlus-lemmikloom-linnapildis/

Facebooki üritus Käpakäik: https://www.facebook.com/events/454986748291070/

Related Posts
Leave a Reply