Pressiteade: Eesti Loomakaitse Seltsi heategevuskontserdi toel loodi toetusfond „Hea tegu loomadele“

20.02.2012 4. veebruaril esimest korda Eesti Loomakaitse Seltsi ajaloos aset leidnud heategevuskontserdi “Hea lugu ja hea tegu” 970 külastaja ja mitmete laval üles astunud Eesti tippmuusikute toel koguti vastloodud loomade...

20.02.2012

4. veebruaril esimest korda Eesti Loomakaitse Seltsi ajaloos aset leidnud heategevuskontserdi “Hea lugu ja hea tegu” 970 külastaja ja mitmete laval üles astunud Eesti tippmuusikute toel koguti vastloodud loomade toetusfondi 7123 eurot.

“Täname südamest heategevuskontserdi korraldusse ja selle õnnestumisele kaasa aidanud ligi 200-liikmelist vabatahtlike meeskonda, kontserdi patrooni Maarja-Liis Ilusat, fantastilist õhtujuhti Märt Avandit, suurepäraseid esinejaid, koostööpartnereid, sponsoreid, toetajaid  ja muidugi kõiki kontserdi külastajaid,” teatas toetusfondi eestvedaja ja Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Tania Selart. “Üheskoos oleme loonud imeilusa loo, mille läbi tegime heateo neile, kes ennast ise aidata ega kaitsta ei saa.”

Heategevusfondi “Hea tegu loomadele” eesmärk on tagada stabiilsus ja läbipaistvus loomade otsesel abistamisel. Fondi laekuvat raha kasutatakse hättasattunud ja vigastatud ning abivajavate loomade otseseks abistamiseks. Eelkõige kaetakse loomade ravikulud ja teised veterinaarsed protseduurid ning loomade transport. Samuti toetab fond võimalusel ka teiste loomadega tegelevate organisatsioonide hoole all olevate abivajavate loomade ravikulude hüvitamist.


Eesti Loomakaitse Selts (ELS) on 2000. aastast tegutsev loomasõpru koondav mittetulundusühing, mille missiooniks on abi vajavate loomade heaolu tagamine, eluolu parandamine ja väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve korraldamise läbi. Seltsil on üle Eesti ligikaudu 500 liiget. ELS on mitmete rahvusvaheliste organisatsioonide liige ja koostööpartner.

Lisainfo
Tania Selart
58311760
Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige
Heategevuskonserdi „Hea lugu ja hea tegu“ üldkoordinaator

Eesti Loomakaitse Seltsi koduleht: www.loomakaitse.ee

Pilte kontserdist: http://www.flickr.com/photos/pestudkaru/sets/72157629184376789/

Leave a Reply