Pressiteade: Kaks ühes – soeta jõulukink ja tee heategu loomadele

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub inimesi tegema jõulukingi ostuga heateo abivajavatele loomadele. Kingi sõbrale või iseendale saab soetada detsembris toimuvalt heategevuslikult jõuluoksjonilt, mille tulud lähevad hättasattunud loomade abistamiseks. Heategevuslik oksjon...

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub inimesi tegema jõulukingi ostuga heateo abivajavatele loomadele. Kingi sõbrale või iseendale saab soetada detsembris toimuvalt heategevuslikult jõuluoksjonilt, mille tulud lähevad hättasattunud loomade abistamiseks. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki lehel ning kestab kuni 20. detsembri keskööni.

Heategevuslik jõuluoksjon toimub juba teist aastat järjest. Oksjoni eesmärgiks on pakkuda loomasõpradele võimalust aidata loomi ja samal ajal leida huvitavaid kingitusi lähedastele. Toodete valik oksjonil on lai – Eesti disainist kuni eksklusiivsete kinkekaartideni välja. Tooted on heategevuslikule oksjonile andnud sellised Eesti disainerid ja ettevõtted nagu Leanter, Kirss, Ööloom, Good Vibrations, Pop Optika, PetCity, Kirjastus Koolibri, jt. Suur aitäh toetajatele!

“Meil on rõõm korraldada jõuluoksjonit juba teist aastat järjest ja väga hea meel on näha, et meie üritusega tulevad kaasa mitmed tuntud disainerid ja põnevad ettevõtted. Valik on nii eriline ja ainulaadne, et sobivad ideaalselt jõulukingiks kasvõi iseendale. Loomulikult ei saa mainimata jätta, et oksjonilt jõulukingi soetamisega on võimalik toetada abivajajaid loomi ja loomade kaitsmist. Kõigil on võimalus teha just nii oma jõulu heategu! “ kommenteeris oksjoni korraldaja ja ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand.

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja heade loomapidamise tavade tutvustamiseks.

Lisainfo: http://www.loomakaitse.ee/kuidas-saad-aidata-sina/

Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu!

Oksjoni album asub siin: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1703828276389373&type=1&l=6f4c5ea51d

 

 

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

 

Lisateave:
​Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
​+372 55505009
geit.karurahu@loomakaitse.ee

Leave a Reply