Soeta noorte kunstnikest õdede loomingut ja toeta loomi!

Noored kunstnikest õed Sigrit ja Ines Villido kinkisid Eesti Loomakaitse Seltsile (ELS) 20. sünnipäevaks enda joonistused ja maalid. Need samad pildid saab igaüks endale või sõbrale kingituseks soetada heategevuslikult oksjonilt,...

Noored kunstnikest õed Sigrit ja Ines Villido kinkisid Eesti Loomakaitse Seltsile (ELS) 20. sünnipäevaks enda joonistused ja maalid. Need samad pildid saab igaüks endale või sõbrale kingituseks soetada heategevuslikult oksjonilt, mille tulu läheb loomade aitamiseks. 

Täna saab Eesti vanim loomakaitse organisatsioon Eesti Loomakaitse Selts 20 aastaseks. Selleks, et ootamatult tekkinud keeruline aeg üle elada ja ikka aktiivselt loomi edasi aidata, korraldab selts oma sünnipäeva tähistamiseks heategevusliku oksjoni. Oksjoni korraldamisel tulid lahkesti appi kunstnikest õed, kes ELS-ile oma toredad pildid kinkisid ja mõned lausa ekstra oksjoni tarbeks joonistasid. Küsimusele miks õed loomi aidata soovivad, vastasid nad vägagi loogiliselt: „Aga miks mitte, kui on võimalus aidata.”

Loomasõpradest õed on äärmiselt laia haardega kunstnikud, kes teevad nii tätoveeringuid, animatsioone, skulptuure, raamatute illustratsioone, imeilusaid maale kui ka efektigrimmi filmidel. Vaba aja veedavad nad hea meelega koos loomadega. Villidode loomingut saab soetada endale imetlemiseks või sõbra kodu seina kaunistama ELS-i Facebooki lehelt.

Heategevuslikul oksjonil saab oma pakkumisi teha kuni 7. aprilli keskööni. Pakkumine tuleb teha soovitud pildi all kommenteerides. Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja hea loomapidamise tava tutvustamiseks. 

Oksjonil saab osaleda siin:  bit.ly/sünnipäeva_oksjon

Ines ja Sigrid Villido töödega saab tutvuda veel siin: https://www.inesvillido.com/ ja instagramis inesvillido, sigritvillido

 

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

 

Lisateave:
​Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
​+372 55505009 
geit.karurahu@loomakaitse.ee

Leave a Reply