Tee endale ja oma lemmikloomale meeldejääv Sõbrapäev

13.02.2012 Sõbrapäev pakub suurepärase võimaluse teha oma lähedastele kingitusi ja näidata kui palju neist hoolid. Toome siinkohal välja mõned nõuanded, mille abil saate muuta Sõbrapäeva vahvaks ka oma lemmikloomale. Muuda...

13.02.2012

Sõbrapäev pakub suurepärase võimaluse teha oma lähedastele kingitusi ja näidata kui palju neist hoolid. Toome siinkohal välja mõned nõuanded, mille abil saate muuta Sõbrapäeva vahvaks ka oma lemmikloomale.

  • Muuda päev aktiivseks! Pikk jalutuskäik on suurepärane võimalus koeraga aega veeta, kasutades külmadel päevadel selleks vastavat riietust. Kui sul on kass, siis mängi temaga tema lemmik mänguasjaga. 

  • Osta või tee oma lemmikule uus mänguasi! Arendavad, vastupidavad, piiksuvad, vetruvad mänguasjad  – valik on lõputu.

  • Tee oma lemmiku karvkate korda! Kui loom on pusas, kõõmane või kasimata, siis pese, kammi ja harja teda. Võid lemmiku ka professionaali juurde viia – Eestis on mitmeid lemmikloomade ilusalonge ning ka loomakliinikute juures tegutsevad pügajad

  • Kas tervisega on ikka kõik korras? Kui eelmisel aastal jäi loomakliinikus lemmikule vaktsineerimine tegemata, siis võta see kiiremas korras ette ja lase veterinaaril oma loom ka põhjalikult üle vaadata. 

  • Mine koeraga kooli või õpeta teda ise! Targal loomaomanikul on kuulekas koer, kes allub vähemalt elementaarsetele käsklustele. Ka vahvate trikkide õpetamine on lõbus ja arendav.

Leave a Reply