Tee grupikink hättasattunud loomadele ja osale auhindade loosimisel

Koostöös Grupikink.ee-ga korraldab Eesti Loomakaitse Selts heategevusliku sõbrakuu kampaania, mille eesmärgiks on koguda annetusi hättasattunud ja abivajavate loomade ravikulude ja teiste veterinaarsete protseduuride hüvitamiseks. Lisades kingitusse taskukohase summa, annab grupikingis...

Koostöös Grupikink.ee-ga korraldab Eesti Loomakaitse Selts heategevusliku sõbrakuu kampaania, mille eesmärgiks on koguda annetusi hättasattunud ja abivajavate loomade ravikulude ja teiste veterinaarsete protseduuride hüvitamiseks.valentin

Lisades kingitusse taskukohase summa, annab grupikingis osaleja tänuväärse panuse neljajalgsete ja tiivuliste sõprade kaitsele, aidates katta abivajavate loomade ravi- ja toidukulusid. Kõigi grupikingis osalejate vahel lähevad loosi ihaldusväärsed auhinnad Pühajärve spalt ja Tallink spalt, Kristi Palmi fotosessioon, Royal Canini toiduvaru kassile või koerale, Stockmanni 50-eurosed kinkekaardid ja Pirita, Nõmme ning Valgeranna seikluspargi vabapääsmed.

Auhinnad loositakse välja 13. veebruari õhtul ja võitjaid teavitatakse rõõmsast uudisest sõbrapäeval ehk 14. veebruaril.

Eesti Loomakaitse Selts kattis 2013. aastal üle 1100 looma veterinaarseid arveid ja sellega seotud kulusid ligi 30 000 euro eest. Keskmiselt toetas ELS loomade veterinaarseid protseduure ja sellega seonduvaid kulusid 2400 euroga kuus. Kolme viimase aasta jooksul on ELS abistanud rahaliselt enam kui 4200 looma.

Leave a Reply