Tuntud loomaarstid peavad lemmikloomade hea tervise kuu raames üle Eesti tasuta loenguid

16.03.2012 Aprill on lemmikloomade hea tervise kuu. Selle raames leiavad ajavahemikul 31.03 kuni 28.04 üle terve Eesti aset loomaarstide poolt peetavad tasuta loengud. Loengute temaatikaks on lemmikute seas levinud terviseprobleemid...

16.03.2012

Aprill on lemmikloomade hea tervise kuu. Selle raames leiavad ajavahemikul 31.03 kuni 28.04 üle terve Eesti aset loomaarstide poolt peetavad tasuta loengud. Loengute temaatikaks on lemmikute seas levinud terviseprobleemid ning nende ennetamine, vastutustundlik loomapidamine ja lemmikloomadele hea elukvaliteedi tagamine. Loengute raames jagab lemmikue vastutustundlikku pidamist puudutavat infot Eesti Loomakaitse Selts, toitumisalast infot Royal Canin ning tervislikke elutingimusi puudutavat infot annavad loomaarstid ja teised kaasatud partnerid.

Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liikme Tania Selarti sõnul seisneb lemmikloomade hea tervise kuu läbiviimise mõte selles, et loomaomanikud suunaksid igapäevaselt tähelepanu oma lemmiku tervisele ja heoolule. Laiemaks eesmärgiks on propageerida ühiskonnas vastutustundlikku loomapidamist.  Selart lisas, et loengusari tõstab loomaomanike teadlikkust : „Loengud annavad suurepärase võimaluse vajalike ja õigete teadmiste kogumiseks, mille tulemusel on igal loomaomanikul võimalik oskuslikult tagada oma loomale hea tervis ja kvaliteetne elu“.

Loomaarst Tiina Toometi sõnul on ürituse eesmärgiks lemmikloomapidamiskultuuri edendamine Eestis : „Pakume tasuta loengusarja raames lemmikloomaomanikele erinevaid nõuandeid ja infot , kaasatud on tuntud Eesti loomaarstid,“ kommenteeris Tiina Toomet.  

Loengusarja raames jagavad informatsiooni  ja nõuandeid nii Eesti Loomakaitse Selts kui ka loomaarstid ning Royal Canin Estonia pakub lemmikloomaomanikele toitumissoovitusi. Loengutel osalemine on kõigile tasuta, kava ja registreerumisvõimalus on Eesti Loomakaitse Seltsi ja Royal Canin Eesti Facebooki lehekülgedel. Samuti saab registreerida  e-mailil info@loomakaitse.ee Ürituse peasponsor on Royal Canin Estonia, kelle eesmärgiks erinevate projektide toetamisel on lemmikloomade elukvaliteedi parandamine Eestis ja koerte ning kasside väärkohtlemise ennetamine. 

Lisainformatsioon:

Tania Selart
55505009
Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige
tania.selart@loomakaitse.ee

https://www.facebook.com/pages/Eesti-Loomakaitse-Selts/128642107241339?sk=app_284502094955793

Leave a Reply