Kolm noort abivajavat koera toimetati ajutisse hoiukodusse, kus nad otsivad uusi kodusid

20.03.2012 13.03.2012 teatasime (http://loomakaitse.ee/?p=2365 )  kolmest noorest koerast, kes elasid Tartumaal, Mäksa vallas mahajäetud majas ning tingimustes, kus neil oli võimalik vaid korra päevas välja saada ning sedagi tänu heasüdamilikule vanapapile, kes...

20.03.2012

13.03.2012 teatasime (http://loomakaitse.ee/?p=2365 )  kolmest noorest koerast, kes elasid Tartumaal, Mäksa vallas mahajäetud majas ning tingimustes, kus neil oli võimalik vaid korra päevas välja saada ning sedagi tänu heasüdamilikule vanapapile, kes iga päev 6 km kauguselt neid toitmas ning hooldamas käis. 

Tänase seisuga on Eesti Loomakaitse Selts (ELS) leidnud koertele ajutise hoiukodu ning ELSi vabatahtlik on koerad toimetanud ka hoiukodusse, kus nad saavad olla seni kuni vaktsiinid kinnistuvad ja neid on võimalik steriliseerida/kastreerida. Praegu otsime koertele uusi kodusid. Loomad on saanud juba sise-ja välisparasiitide tõrje ning nad on kiibistatud ja vaktsineeritud. Umbes kahe nädala pärast koerad ka steriliseeritakse/kastreeritakse. 

Kodu otsivad:

1) ca 6 kuu vanune isane koer, kelle nimeks sai Naaskel, on musimaias neljajalgne kutsikalikult energiline ja mõnusalt hüperaktiivne.

2) ca 1 aasta vanune isane koer , poolpika karvaga, on pigem tagasihoidlik, kuid kui saab tunda inimese sooja paikätt, sulab kui või ja mõistab, et inimene ei olegi kõige õudsam loom.

3) ca 3 aasta vanune lühikarvalise saksa lambakoera sugemetega emane koer, kes on sõbralik, kuid omab tugevaid valvekoera instinkte ning annab igasugusest liikumisest märku.

Kui soovid pakkuda truule ja toredale sõbrale armastavat kodu või saad muul moel toeks olla, siis võta kindlasti ühendust. Eesti Loomakaitse Selts palub kõigil levitada kuulutust, et vahvad koerad leiaksid endale kiiresti kodud.

Kontakt: Kadri 55644431 või cassius0104@hotmail.com

Leave a Reply