Üleskutse: süüta küünal hüljatud lemmikloomade mälestuseks

Täna tähistavad Eesti Loomakaitse Selts (ELS), mitmed kohalikud varjupaigad ja teised loomi abistavad organisatsioonid rahvusvahelist kodutute loomade mälestamispäeva, mille raames süüdatakse küünal mälestamaks lemmikloomi, kes on kannatanud inimeste ükskõiksuse ja...

Täna tähistavad Eesti Loomakaitse Selts (ELS), mitmed kohalikud varjupaigad ja teised loomi abistavad organisatsioonid rahvusvahelist kodutute loomade mälestamispäeva, mille raames süüdatakse küünal mälestamaks lemmikloomi, kes on kannatanud inimeste ükskõiksuse ja hoolimatuse tõttu.

Ühes ELSiga süütavad hüljatud loomade auks küünla Varjupaikade MTÜ, Loomakaitsekeskus Kuulikodu, Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu, Toolse Kodutute Lemmikloomade Varjupaik, MTÜ Auh, Kassiabi, Kasside Turvakodu, Pesaleidja ja Tartu Kassikaitse. Selts kutsub teisigi loomasõpru üles süütama küünlad kodus või virtuaalselt aadressil http://loomakaitse.ee/malestus/ ning mõtlema loomadest, kes on pidanud kannatama inimese käe läbi.

Koostöös Zizu.ee-ga on augusti lõpuni käimas ka heategevuslik kampaania, mis on pühendatud rahvusvahelisele kodutute loomade mälestamise päevale. 2-, 4- või 6-eurose kupongi eest saab aidata ELSil katta hüljatud loomade toidu-, ravi- ja veterinaarsete protseduuride kulutusi. Tänuavaldusena laekub ostja e-postile südamlik JPG-formaadis tänukaart. 

Zizu kampaania leiab siit.

Kodutuid loomi abistavaid organisatsioone on võimalik aidata ka vabatahtliku panusega või annetusega. Kohalike loomakaitseorganisatsioonide kontaktid leiab aadressilt http://loomakaitse.ee/malestus/index.php?do=toetus&page=22

Leave a Reply