Zizu.ee kampaania: Sinu suvelõpu heategu abivajavatele loomadele

Zizu.ee ja Eesti Loomakaitse Seltsiga kampaania on pühendatud rahvusvahelisele kodutute loomade mälestamise päevale (18. august). ELS toetub oma tegevuses heade inimeste ja ettevõtete annetustele, aidates neid, kes ennast ise paraku aidata ei...

Zizu.ee ja Eesti Loomakaitse Seltsiga kampaania on pühendatud rahvusvahelisele kodutute loomade mälestamise päevale (18. august). ELS toetub oma tegevuses heade inimeste ja ettevõtete annetustele, aidates neid, kes ennast ise paraku aidata ei saa – hüljatud, väärkoheldud või muul moel hättasattunud loomi. Aitame siis üheskoos, sest iga annetus loeb!

Soetades 2-, 4- või 6-eurose kupongi, aitad katta loomade toidu-, ravi- ja veterinaarsete protseduuride kulutusi.

Sooja ja suvise tänuavaldusena saad oma e-posti aadressile armsa JPG-formaadis pildi.

Võid seda levitada sõprade seas sotsiaalmeedia kaudu (näiteks Facebookis, Orkutis, Twitteris, blogis, kodulehel) ning sel moel hõlpsalt aidata tutvustada ELS-i ja selle heategevaid eesmärke.

2013. aasta esimese kuue kuuga abistas ELS rohkem kui 600 hüljatud, hulkuvat, väärkoheldud või muul viisil abivajavat looma 22 000 € ulatuses. Kõik abivajajatega seotud otsesed ravikulud ja protseduuride tasud maksti tänu annetustele. 

Lisaks lahendas ELS 2013. a esimesel poolel 2290 infonumbrile ja -meilile saabunud juhtumit, mis teeb keskmiselt 13 juhtumit päevas. Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kasvas teadete arv käesoleval aastal 409 teate võrra.

ELS-i tegemiste ja tegevuse tulemustega saab aastate lõikes (alates 2010.) lähemalt tutvuda SIIN

Kampaania käigus kogutud annetused kantakse täies mahus MTÜle Eesti Loomakaitse Selts

Kupong kehtib alates R, 16/08/2013 – 00:00 kuni P, 01/09/2013 – 23:59.

Uuri kampaaniat lähemalt: http://zizu.ee/deals/loomadeheaks8156_

Leave a Reply