ELS teade: Toeta ELSi ja tee annetus läbi Swedbanki annetuskeskkonna kodutute ja abivajavate kasside ja koerte steriliseerimiseks / kastreerimiseks

27.06.2012 Eesti Loomakaitse Seltsil on hea meel teatada, et selts on juba viiendat aastat järjest valitud Swedbanki „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonda. Seekord on kõigil loomasõpradel võimalus teha heategu läbi annetuskeskkonna...

27.06.2012

Eesti Loomakaitse Seltsil on hea meel teatada, et selts on juba viiendat aastat järjest valitud Swedbanki „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonda. Seekord on kõigil loomasõpradel võimalus teha heategu läbi annetuskeskkonna kodudute ja abivajavate kasside ja koerte steriliseerimise / kastreerimise toetamiseks. 

Projekti eesmärgiks on ennetada kasside ja koerte soovimatute järglaste saamise probleemi, mis on Eestis väga aktuaalne, samuti vähendada kodutute ja abivajavate loomade arvukust ning julmal viisil loomadest vabanemist (uputamine ja muul viisil tapmine).

Projekt toetab loomade varjupaikade koormuse vähenemist ja uusi kodusid mitte leidvate loomade magamapaneku protsendi vähendamist. Taolise tõhusa ennetustöö tulemusel vähenevad ka rahalised väljaminekud abivajavate või muul viisil õnnetustesse sattunud kodutute loomade ravikulude hüvitamisel. 3000 EURi suuruse toetusega on võimalik steriliseerida ca 52 ja kastreerida 35, kokku 87 kassi ning vastavalt steriliseerida/kastreerida üks või kaks koera.

Rohkem infot lehel https://www.swedbank.ee/about/support/donate/projects#loomakaitse

Leave a Reply