Eesti Loomakaitse Selts tutvustab: Näriliste töötuba 2018 PÄEVAKAVA

28. aprillil korraldatud töötoas räägime nii merisigadest, küülikutest, deegudest kui ka teistest pisinärilistest. Kuidas lõigata küüsi? Kas peaksid puhastama oma lemmiku kõrvu? Millised on kõige levinumad haigused? Vastused saavad nii...

28. aprillil korraldatud töötoas räägime nii merisigadest, küülikutest, deegudest kui ka teistest pisinärilistest. Kuidas lõigata küüsi? Kas peaksid puhastama oma lemmiku kõrvu? Millised on kõige levinumad haigused? Vastused saavad nii need kui ka paljud-paljud teised küsimused. Näriliste toitumisest, hooldusest, vajalikest elutingimustest ja käitumisest räägivad pikemalt Marika Nekljudova, Hellika Landsmann ja Arianna Vernik.

Võta ka oma lemmik kaasa ja osale näriliste ja küülikute näitusel ning publiku lemmiku valimise konkursil! Tublimad saavad auhinnad.

Facebooki evendi leiad SIIT

AJAKAVA:

12:00 Sissejuhatus. Miks vajavad pisiloomad kaitset? (Eesti Loomakaitse Selts, Varjupaikade MTÜ)

12:30 Merisigade töötuba. Liigi tutvustamine, pidamistingimused, vajadused, levinud haigused, küünte lõikamine. (Marika Nekljudova)

13:00 Küülikute töötuba. Liigi tutvustamine, pidamistingimused, vajadused, küünte lõikamine, kõrvade puhastamine. (Hellika Landsmann)

13:30 Pisinäriliste töötuba. (Arianna Vernik)

14:00 Veterinaari sõnavõtt. Pisiloomade haigused, omapärad. Küsimuste ring.

14:30 KONKURSS. Alaliigid: kõige suurem merisiga, kõige pikemad küülikukõrvad, kõige väiksem pisinäriline.

15:10 Publiku lemmiku autasustamine

Tule ja võta osa meie lõbusatest töötubadest! Üritus on TASUTA!
KOHTUMISENI!
Related Posts
Leave a Reply