ELSi teade: ELSi üldkoosolek ja seminar 25.-26.05 RMK Ojaäärse loodusmajas

25 – 26. mail toimub hubases RMK Ojaäärse loodusmajas, Põhja-Eestis, ELSi kevadseminar. Ürituse raames toimub kasulik koolitus loomakaitse valdkonnas tegutsejatele, üldkoosolek ja seltsi strateegia-arutelu, mille puhul vajame kindlasti võimalikult paljude liikmete ja...

25 – 26. mail toimub hubases RMK Ojaäärse loodusmajas, Põhja-Eestis, ELSi kevadseminar. Ürituse raames toimub kasulik koolitus loomakaitse valdkonnas tegutsejatele, üldkoosolek ja seltsi strateegia-arutelu, mille puhul vajame kindlasti võimalikult paljude liikmete ja vabatahtlike mõtteid.

Milline on ELS täna? Milline ta võiks olla? Mida peaks muutma? Mis võiks endiseks jääda? Kuidas edasi?Mida rohkem meid kokku tuleb, seda paremaks muutub ELS! Tule kohale ja löö kaasa ELSi ja loomakaitse valdkonna arendamisel. Palume registreeruda hiljemalt neljapäeva õhtuks siin!

PS. Juhul, kui ELSi liige ei saa üldkoosolekul osaleda, siis on tal vastavalt põhikirjale võimalik ülesseatud teemade osas kirjalikult volitada enda eest hääletama mõni teine ELSi liige. Ürituse kava, täpsema info volitamise jms kohta leiad altpoolt.

25. mai, laupäev

11.30 – 12.30 saabumine
12.30 – 14.30 praegusest olukorrast ülevaate andmine üldkoosoleku raames
– 2012. a majandusaasta ülevaade ja aruande kinnitamine
– tegevus 2013. aastal ja käimasolevate projektide tutvustus
– muud aktuaalsed teemad
14.30 – 15.30 lõuna
15.30 – 19.00 ELSi strateegia-arutelu (täpsemad eesmärgid ja tulevikuvisioon, liikmete kaasamine, huvigruppide kaardistamine)
19.00 – 20.00 õhtusöök
20.00 – … ühine loodusmatk

26. mai, pühapäev

09.00 – 10.00 hommikusöök
10.00 – 12.00 praktiline psühholoogiliste nõuannetega töötuba loomakaitsjatele (koolitaja energiatöö praktiseerija ja õpetaja Stella Vainikko, 55512112, stella.shakti@gmail.com)
12.00 – 13.00 kerge lõuna ja seminari lõpp

Transport. Kohaletuleku püüame organiseerida autodega. Juhul, kui oled tulemas autoga ja saad veel kedagi peale võtta, siis täida registreerumisankeedis vastavad väljad. Juhul, kui autot ei ole, siis märgi see ankeeti ja viime sind kokku autoga tulijatega.Toitlustus. Peamised toidukorrad hüvitab ELS. Toiduvalik on taimne. Suupisteid võib soovi korral omalt poolt kaasa võtta, et pausideks ja ühiseks näksimiseks laule lisada.Ööbimine. Ööbimine toimub RMK Ojaäärse loodusmajas. Magamisvahendeid omalt poolt kaasa võtma ei pea ja lisatasu osalejatelt ei küsita.

Volitamine üldkoosolekul hääletamiseks. Juhul, kui ELSi liige ei saa koosolekul osaleda, siis on tal võimalik ülesseatud teemade osas kirjalikult volitada enda eest hääletama mõni teine ELSi liige. Volikiri peab olema allkirjastatud ja edastatud (käsi)postiga (Eesti Loomakaitse Selts, Mardi 11, 10113, Tallinn) ning eelneval kokkuleppel isikuga, keda volitatakse hääletama. Volikirja võib kaasa anda ka volitatud isikule. Samuti on võimalik allkirjastada volikiri digitaalselt ja saata aadressil juhatus[ät]loomakaitse.ee. Lae volikirja vorm alla SIIT.  PS. Üldkoosolekul saavad hääletada vaid ELSi liikmed, vabatahtlikel hääleõigust ei ole, kuid kuulajana koosolekul osalemine on lubatud.Kevadseminar on TASUTA. Võimalusel osale mõlemal päeval, et saada osa kogu koosviibimisest.
Tule kuula, räägi kaasa ning tutvu teiste ELSi liikmete ja vabatahtlikega, veeda kasulikult aega ja arutle erinevatel loomakaitse teemadel.

Seminari rahastab Regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital! 

Leave a Reply