Käpakäik 2014 Fotokonkurss „Nagu kaks tilka vett“

Eesti Loomakaitse Selts otsib lemmikut ja lemmikloomaomanikku, kes üksteisega kõige enam sarnanevad! Kas Sinul ja Su koeral on sarnane soeng? Kas Su kass on täpselt Sinu nägu? Kui jah, siis...

Eesti Loomakaitse Selts otsib lemmikut ja lemmikloomaomanikku, kes üksteisega kõige enam sarnanevad!

Kas Sinul ja Su koeral on sarnane soeng? Kas Su kass on täpselt Sinu nägu? Kui jah, siis otsime just Sind!

Osaleda on väga lihtne:

  • Lae Eesti Loomakaitse Seltsi Facebooki  lehel üles pilt endast ja oma lemmikust, millel te teineteisega kõige enam sarnanete. Kui oled pildi lisanud, osaledki juba konkursil!

  • Hinda ka kõigi teiste lemmikute pilte, võib-olla märkab pildi omanik Sinu ja Su lemmiku pilti, talle meeldib see ja ta hindab seda samuti!

  • Kutsu kõik oma sõbrad pilti hindama! Iga „Like“ loeb!

Hindamine lõpeb 22. mail kell 12.00.

Võitjad kuulutatakse välja 24. mail Raekoja platsis Käpakäik 2014 raames. Samal päeval avaldatakse võitjate nimed ELSi kodulehel ja Facebookis.

Konkursi võitja saab auhinnaks 3 kuu toidu pildil olevale lemmikule ning Reval Café 20€ kinkekaardi, et koos lemmikuga mõnusalt kohvitama minna!  Lisaks saab võitja valida Photopoint fotokursus.ee online õpikeskkonnas olevate fotokursuste hulgast ühe fotokursuse oma vabal valikul (v.a sooduskomplektid). 

Käpakäik 2014 on Eesti Loomakaitse Seltsi ja Märt Agu Tantsuakadeemia ühisprojekt, mille raames toimub 24. mail lemmikloomade rongkäik Politsei pargist Raekoja platsi, kus leiab aset uhke koerte trikkide ja tantsude demonstratsioon.

Käpakäik 2014 koostööpartneriteks ja toetajateks on Tallinna Vanalinna Päevad 2014, loomasõbralik kohvikukett Reval Café, PhotoPoint, Koerus ja Royal Canin Eesti.

Täpsem info Käpakäik 2014 kohta siin: https://www.facebook.com/events/212728272269887/?fref=ts

Leave a Reply