Taasiseseisvumispäeval on seltsi infotelefon suletud

Taas saame teineteisele soovida head taasiseseisvumispäeva ja loota rahulikult mööduvaid aastaid ka meie kodumaal elavatele loomadele! 20. augustil on seltsi infotelefon 526 7117 suletud – Teie kõnesid ootame taas 21. augustil kell...

Taas saame teineteisele soovida head taasiseseisvumispäeva ja loota rahulikult mööduvaid aastaid ka meie kodumaal elavatele loomadele! 20. augustil on seltsi infotelefon 526 7117 suletud – Teie kõnesid ootame taas 21. augustil kell 9-17. Kui soovite teatada loomast, kelle olukorra kontrollimine ei ole koheselt kriitiline, või küsida nõu, millega annab mõned päevad oodata, kirjutage seltsi e-postiaadressile info@loomakaitse.ee.

Kui märkate vigastatud loomi, teatage sellest hädaabinumbril 112 või Keskkonnainspektsiooni infonumbril 1313. Hulkuvate lemmikloomade küsimustes saavad aidata Teie piirkonnas tegutsevad varjupaigad (kohalikud omavalitsused aitavad ka, ent pühadel on nemadki suletud). Loomade julma kohtlemist märgates teatage sellest viivitamatult politseile samuti hädaabinumbril 112.