Tallinna lasteaed Mudila “Päikesejänkude” rühm kogus annetusi abivajavate loomade heaks

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) edastab siirad tänusõnad Tallinna lasteaia Mudila “Päikesejänkude” rühmale, laste vanematele ning kasvataja Kerstile, kes üheskoos kogusid 250 eurot annetusi ELSile hättasattunud loomade abistamiseks. Loomasõbrast aktsiooni eestvedaja...

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) edastab siirad tänusõnad Tallinna lasteaia Mudila “Päikesejänkude” rühmale, laste vanematele ning kasvataja Kerstile, kes üheskoos kogusid 250 eurot annetusi ELSile hättasattunud loomade abistamiseks.

Loomasõbrast aktsiooni eestvedaja ning ürituste idee autori kasvataja Kersti sõnul on nad varemgi abikäe ulatanud abivajavate loomade heaks „Olen alati soovinud abistada abivajavaid loomi. Kaks aastat tagasi toetasime oma rühmaga Tallinna loomade varjupaika. Sel korral otsustasime abistada Eesti Loomakaitse Seltsi sellepärast, et kindlasti on neil parem ülevaade sellest, kes abi vajavad,“ kirjutas meile Kersti.

Nii sündiski lasteaias omapärane ja paljude südameid soojendav loominguline idee toetada loomade abistamist läbi rõõmu ning sealhulgas kaasata lapsi läbi mängulise tegevuse. „Õppisime lastega jõuludeks näidendi „12 kuud” selgeks ning see õnnestus meil väga hästi. Sellest tuligi edasine mõte esineda ka heategevuseks. Pilet etendusele maksis 1 euro. Esinesime oma lasteaias Mudilas ja Kalamaja lasteaias,“ selgitas kasvataja Kersti.

Lisaks korraldati veel suur ühine meisterdamine ning kõigil lapsevanematel oli võimalus heategevuse raames korraldatud laadal valminud meisterdusi osta.

Suur heategevusaktsioon päädis laisteaias 26. märtsil ELSi poolt läbi viidud koolitusega lastele, kus ELSi esindaja rääkis 24 uudishimulikule mudilasele loomadest ja tutvustas loomakaitse-alast tegevust.

„Mul on väga hea meel, et on olemas Eesti Loomakaite Selts, ja et seal töötavad südamlikud ja sõbralikud inimesed,“ võttis Kersti kokku pikka aega väldanud heategevusürituse lasteaias.

Leave a Reply